anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymóg połączenia - o co znów chodzi?

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Czy ja przegapiłem jakieś terminy? 
Spełniam wymogi ale nie spełniam?
O co znów chodzi?

atechnik_sklep_1-1655277355169.png

 

 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Otrzymałam informację, że nie możemy przychylić się do sugerowanej zmiany, ponieważ według informacji na stronie producenta, ten produkt w pojemności 10 mililitrów ma inny kod EAN (link do strony producenta: https://edax.pl/product-pol-182-Celia-Marvelle-Blue-perfumy-roll-on.html?query_id=3). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka toć dlaczego po wpisaniu właściwego od 10ml ean uparcie katalog podstaweił mi tytuł z pojemnośc ią 15ml, ale opanowałem już sytuację , dzięki i pozdr.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka  Tylko ten katalog to o kant pupy można potłuc.  Przykład pierwszy z brzegu, ktoś sobie stworzył produkt z kluczem do gry na podstawie ISBNu książki. Podczas wystawiania owej książki zgłosiłam błąd i oto decyzja:

2022-06-15 (1).jpgI  co dalej powinnam zrobić bo nie wiem? I kto to w ogóle weryfikuje?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Działam już w sprawie produktu z oferty numer 9886796592 

@Kaliope_Brzeg Czy mogłabyś mi podrzucić numer oferty z kluczem do gry? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka Działamy >?!!! , a zdążycie do 1 sierpnia bo mam jeszcze kilkadziesiąt takich kwiatków . Jedyne wyjście to usunięcie pojemności produktów z nazewnictwa w katalogu . W mojej branży zmiana pojemności przez producentów jest nagminna .

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Lepiej, żeby zdążyli, bo po wprowadzeniu weryfikacji EANów i wymogu 100% połączenie z jakimkolwiek konsultantem zajmie wieczność, a o zgłaszaniu błędów nawet nie wspominam  😉 więc lepiej wykorzystajmy Panie Moderatorki ile się da 🌸

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DarkStoorM teraz kończy mi się czas , sypnę numerkami wieczorem 😁 , zobaczymy czy zdążą .

oznacz moderatorów

mazuronline24
#9 Pomysłodawca#

Sprzedajemy używaną elektronikę gdzie ciężko skategoryzować / uzyskać EAN do 50% produktów. Nie mówiąc już o tych retro... Jeżeli od 1 sierpnia taka DOBRA ZMIANA to musimy poszukać alternatywy polecacie jakiś inny serwis do sprzedaży online??

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka   11191695164

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg sugestia została odrzucona, ponieważ dotyczyła tylko zmiany kategorii, a nie całego produktu. Zgłosiłam ją ponownie, dam znać, gdy otrzymam potwierdzenie, że zostało to zmienione 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep 

  A ja mam, że od Prima Aprilis 😂

1 kwietniua.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg aaaaaaaaaaa.. to żart ze strony allegro .... hmmm troszkę spóźniony i mało zabawny.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Od 1 kwietnia też mam 😉

Tak banalna rzecz pokazuje pełną gębą brak profesjonalizmu Allegro.

oznacz moderatorów