anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaciłem pieniadze na złe konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
l-u-c2307
#7 Wielbiciel#

Witam

Wypłaciłem pieniądze z allegro na konto które już nie istnieje. Po prostu nie zwróciłem uwagi!

Co mogę teraz zrobić?

Czy allegro może to jeszcze anulować gdzie mam się zwrócić???

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze wrócą po kilku - kilkunastu dniach do zakładki Allegro Finanse. W tym czasie zmień numer konta i wypłacisz je ponownie.

Przed wypłatą skontaktuj się z Allegro w celu zdjęcia blokady wypłat, która jest nakładana po wypłacie na zamknięty rachunek; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@l-u-c2307 wrócą i się zablokują na allegro finanse po weryfikacji i aktywowaniu nowego numeru konta musisz napisać do allegro o zdjęciu blokady bezpieczeństwa 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli konto nie istnieje bank odrzuci przelew i ponownie pojawią się na Twoim koncie allegro . Do ponownej wyplaty jak znam życie będzie potrzena weryfikacja danych .

oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Dokładnie, tak jak pisze kostas11 i mdrogeria.

Ja zmieniłem w ustawieniach tylko kwotę , od jakiej mają wypłacać pieniądze. Nastąpiła blokada wypłat, na szczęście wszystko szybko załatwiłem przez czat. A tak swoją drogą - to chyba najbardziej polecałbym tą formę komunikacji i rozwiązywania problemów. 3 razy korzystałem z czatu i byłem z tego zadowolony.

oznacz moderatorów