anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków na niektywne konto

moniska71
#1 Nowicjusz#

Przelałam wpłatę od Kupującego na stare, zamknięte już konto. Gdzie obecnie znajdują sie środki? Czy przelew się "odbije " i wróci na moje konto Allegro, czy do Kupujacego? Może "wisi" sobie w banku, w którym już nie mam konta?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@moniska71 tak wróci i się zablokuje, do puki nie poprawisz konta ( weryfikacja ) potem napisz do allegro i Ci zdejmą blokadę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@moniska71 Pieniądze wrócą w ciągu kliku dni. Zmień numer konta w celu ponownej wypłaty na aktualny rachunek. Poproś Allegro o zdjęcie blokady wypłat, która jest nakładana w takich przypadkach; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów

moniska71
#1 Nowicjusz#

Dziękuję bardzo. Konto już zostało zmienione i zweryfikowane. Czyli kasa wraca na moje konto i mogę spokojnie wysyłać paczkę Kupującemu (też się pewnie ucieszy). Jeszcze raz dziękuję!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@moniska71widzę, że napisałaś do nas w tej sprawie mailowo. Proszę Cię o chwilę cierpliwości, wkrótce powinnaś dostać odpowiedź. Gdybyś miała jeszcze jakieś problemy, daj proszę znać, chętnie Ci pomogę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów