anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków przekazem pocztowym

MAMY ROZWIĄZANIE!
AdineX22
#9 Pomysłodawca#

Witam. Pierwszego dnia tego miesiąca moje środki Allegro zostały mi wypłacone przekazem pocztowym. Czytałem że na taki rodzaj wypłaty czeka się od kilku do kilkunastu dni, ale wydaje mi się że już powinienem otrzymać te pieniądze (wcześniej przychodziły mi w około 3 dni robocze). Jaki jest maksymalny czas do którego muszę czekać aby zgłosić skargę? Nie bardzo rozumiem kilkanaście dni, jest jakaś dokładna data? Gdybym musiał zgłaszać skargę to na Allegro czy na pocztę? Nie da się śledzić w jakiś sposób przekazów pocztowych od Allegro?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@AdineX22 Nie ma precyzyjnie wyznaczonego maksymalnego czasu. Masz pewność, że Allegro zleciło przekaz? Zapytaj; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf Jeśli trwa to zbyt długo, zadzwoń na pocztę.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@AdineX22 nie da się śledzić przekazów. Po pierwsze idź na pocztę i poproś aby sprawdzili czy czegos nie ma. Po drugie napisz do allegro - oni ew. muszą reklamować jako nadawca.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
AdineX22
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam za zwłokę, ale dzień po napisaniu moich żali tutaj przyszły mi pieniądze. Trochę szkoda że nie ma możliwości śledzenia przekazów.

oznacz moderatorów