anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków z allegro lokalnie

PaulineCcka_17
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. 

Ostatnio sprzedawałam coś na allegro lokalnie, to moja pierwsza sprzedaż mimo, że konto mam od wielu lat, zazwyczaj jestem ta strona kupującą, ale do rzeczy - sprzedałam "przedmiot", widzę, że kupujący zaplacil nalezne srodki, tylko zrobił przelew na jakimś PAYu, nigdy wcześniej nic takiego nie miałam, więc nie orientowałam się co i jak, ale skoro klient przelał gotówkę to ode mnie od razu otrzymał towar, ja prowizje że sprzedaży na allegro juz opłaciłam, ale środków ze sprzedaży nie mogę wypłacić na swoje konto bankowe! Mąż pomogł mi założyć to "payu" , zrobiliśmy przelew z konta jak kazali w kwocie 1zl 1 grosz, był to piątek- 3 marca bieżącego roku , zwrócili mi już te pieniążki z weryfikacji 1zl na konto, ale na allegro w finansach dalej nie mogę wypłacić (ten napis wypłac środki jest na szaro, niepodświetlony) I komunikat te strony- oczekuje na weryfikację. Dzisiaj ponownie przesłałam to 1 zł z banku... pamiętam jeszcze, że podczas weryfikacji był komunikat ze strony żeby wysłać zdjęcia swojego dowodu osobistego, nr pesel - nie zrobiłam tego , z wiadomych przyczyn, ale wybrałam druga opcje weryfikacji przez bank. I co mam dalej robić? 

Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PaulineCcka_17 Cześć. 🙂 Już wyjaśniam — na Allegro mamy dwóch operatorów płatności: PayU i Przelewy24. Widzę, że zleciłaś przelew do operatora Przelewy24, ale żeby wypłacić środki, musisz aktywować wypłaty u operatora PayU. 

W tym celu przejdź do ustawień wypłat (https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system), a następnie zleć przelew do PayU za pomocą przycisku "Przejdź do banku". Pamiętaj, że przelew musi zostać zlecony z konta bankowego z Twoimi danymi (dane na przelewie i koncie Allegro muszą się zgadzać). Weryfikacja wypłat u operatora PayU trwa do 3 dni roboczych. 🙂 

oznacz moderatorów