anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50380439
#8 Zapaleniec#

Witam

Otrzymałem ostatnio od kupującego środki na konto i na przelewy24 mam te pieniądze, aczkolwiek przycisk  Wypłać środki mam nieaktywny.

Dodam że przelewy24 jak i PayU są aktywne na koncie.

Zmieniałem także numer konta bankowego, aczkolwiek sprawdzałem z wyciągiem i wszystkie dane się zgadzaj.

Prowizje z Allegro także uregulowane.

CO może być tego przyczyną ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Vryko
#18 Luminarz#

Tu pytaj - np. przez opcję czatu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Na koncie mogą być aktywne ale możesz nie mieć aktywnych wypłat, jeśli już wypłacałeś to zostaje opcja blokady dla bezpieczeństwa do puki nie wyślesz towaru masz zablokowane środki przed wypłatą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:50380439
#8 Zapaleniec#

Tak już nieraz wypłacałem, ale na stary numer konta bankowego, po zmianie nr konta bankowego na nowy była to moja 1 sprzedaż i tak się stało.

Wysyłka byłą drogą elektroniczną... więc zaznaczyłem że wysłane co więcej mogę zrobić ?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

A kiedy zmieniałeś nr konta bo przy zmianie tez blokują na chwilkę 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:50380439
#8 Zapaleniec#

Owszem napisałem do pomocy z linku od kolegi wyżej i miałem 24H blokadę... ale żadnej informacji o tym nie było, już mi ją zdjęli i wszystko działa

oznacz moderatorów
ASO_BMW_LUBLIN
#7 Wielbiciel#

Czy wypłaciłeś już srodki z doknta przelewy 24 bo mam taki sam problem?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ASO_BMW_LUBLIN Dokumenty, które przesłałeś nie są kompletne. W tej zakładce dołącz proszę wyszystkie potwierdzenia. W przypadku spółki cywilnej są to dowody osobiste lub paszporty wszystkich wspólników oraz oświadczenie o beneficjencie rzeczywistym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Frywolitkownia
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

                       w piątek 2.10 nadałam przelew aktywujący konto PayU, jednak do dzisiaj nie zostało ono aktywowano, a środki są dla mnie niedostępne. Z kim musze się skontaktować lub jak długo czekać na aktywację?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powinieneś jeszcze poczekać chwilę ale jak chcesz to zapytaj tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Frywolitkownia Aktywacja PayU trwa do trzech dni roboczych pod warunkiem, że dane osobowe konta Allegro są takie same jak dane konta w banku. 

oznacz moderatorów