anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata na revolut

vowk
#8 Zapaleniec#

Ale macie burdel w tym allegro... Nadal nie wiem jak ustawić wypłaty, aby móc wypłacić środki na konto revolut. Próbowałemm trzy razy, na początku kasa nie dochodziła do was, za trzecim razem doszła, ale zrobiliście zwrot po kilku dniach. Dlaczego? Nie wiem, bo żadnego maila , ani informacji zwrotnej nie dostałem.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vowk aktywacja wypłat polega na potwierdzeniu danych na rachunku do wypłaty, więc ten przelew zawsze wraca. Aby aktywacja wypłat na konto w Revolut się udała adres banku Revolut musi być wprowadzony prawidłowo.
I tak dla rachunku zarejestrowanego w Wielkiej Brytanii początek numeru konta będzie zaczynał się od GBxxxxxxxxxxxxx,  na Litwie początek numeru konta będzie zaczynał się od LTxxxxxxxxxxxxx, a we Francji początek numeru konta będzie zaczynał się od FRxxxxxxxxxxxxx.
W ustawieniach banku muszą zostać wprowadzone dane Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT:
  • Nazwa banku:
  • Adres banku:
  • Kraj banku:

Te informacje znajdziesz na swoim koncie Revolut.
Przelew weryfikacyjny musi zostać wykonany nie z polskiego konta w banku (które jest kontem technicznym banku) tylko z numeru konta zagranicznego podanego w zakładce Ustawienia wypłat, więc powinieneś go wykonać w euro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vowk
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za zebranie informacji w jednym miejscu. Być może za czwartym razem się uda. Jeszcze może warto poprawić to, aby w sytuacji przelewu środków na konto zagraniczne, allegro nie sugerowało kwoty 1,01 ZŁ tylko 1,01 EURO. Oraz w akapicie "DANE WŁAŚCICELA RACHUNKU" też dziwne, że pojawiła się nazwa Revolut Bank UAB z z moim adresem, chociaż sprawdzałem, że dobrze podałem swoje dane adresowe, oraz tam gdzie trzeba dane banku. Trochę to mylące i nie uławia. 

Dziękuję za pomoc

 

image.png

oznacz moderatorów

vowk
#8 Zapaleniec#

I nie wiem, wypłata środków dalej nie aktywna, już prawie miesiąc nie mogę odzyskać od was pieniędzy. Nie dajecie wyboru, piszę reklamację, może tą drogą coś uzyskam.

oznacz moderatorów