anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Otrzymałem pakiet stu wyróżnień na powitanie oraz sto wyróżnień za ukończenie kursu.

1. Czy pakiety wyróżnień, które otrzymałem mogę wykorzystać na innym koncie z tym samym NIP-em?

2. Jeżeli wystawiam wyróżnione aukcje, to czy po 10 dniach, takie promowanie aukcji rozpocznie się od nowa, pobierając przy tym kolejne wyróżnienie z darmowego pakietu, czy będzie to wyróżnienie płatne, a może zakończy się automatycznie i po prostu zostanie aukcja bez wyróżnienia?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ odpowiesz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Witam, jeżeli tu nie znajdę odpowiedzi to gdzie mogę liczyć na info?

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Emi_Bibi mamy weekend i moderatorzy sporadycznie zaglądają ale odpowiedzą 🙂

z tego co kojarzę ale poczekajmy na potwierdzenie 

1. nie można  😞

2. kolejne wyróżnienie będzie płatne chyba nie pobierają z puli 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję kostas11 za odpowiedź.

Poczekam jeszcze na potwierdzenie moderatorów.

Jeżeli byłoby tak jak opisałeś to znaczy, że muszę chyba sam zakończyć wyróżnienie, zanim naliczą się opłaty. Chyba.....

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Emi_Bibi 1. nie

                    2.tak

a teraz potwierdzenie: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

dzięki również za info, na wszelki wypadek wyłączyłem opcje promowań na koniec okresu, ale z tego co zauważyłem to jednak nie nalicza żadnej ceny za promowania (5 ofert ważnych wyróżnień przedłużonych do 20.04 po 10 dniach korzystania tzn. od 01.04.) tylko pobiera z puli pakietu powitalnego.

Poczekam jeszcze na info od moderatorów, bo mogłem coś pomylić.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi Potwierdzam, zarówno @kostas11 jak i @milka1234567890 słusznie Ci napisali, że

1. Nie możesz wykorzystać tych wyróźnień na innym koncie.

2. Po 10 dniach wyróżnienie będzie płatne, więc jeśli nie chcesz za nie płacić, musisz samodzielnie je zakończyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Czy to jakaś nowość? O której nie wiem, bo dotychczas kolejne 10 dniowe wyróżnienie było brane z dostępnej puli wyróżnień, jeśli w puli były takowe, albo koszt dopisywany w rachunek jeśli już darmowych wyróżnień w puli nie było. 

Być może wyróżnienia na powitanie i te otrzymywanie po kursach, rządzą się innymi zasadami, niż te które na bieżąco otrzymuję w promocjach, albo coś się zmienoło, tak czy tak trzeba uważać.

@_HolaOla_ teraz z innej beczki mam pytanie, gdyż Allegro uraczyło mnie, księgując na moim rachunku, niemałą dopłatę 21zl. Za UPS weryfikacja adresu,  wobec czego chciałbym złożyć reklamację, tylko gdzie?

Adres był poprwany, bo wpisany przez waszego klienta Allegro w dodatku w Smart. Ciekawi mnie czy ów klient dokonując zakupu u innych sprzedawców też robi im taki prezent? Dlaczego to ja płacę za weryfikację adresu, który podaje klient, jeśli podał błędny to chyba jego należy obciążyć opłatą?

I tak przygoda z UPS się zakończyła, ale nie odpiszę jak nie odpuszczają mnie klienci Allegro, reklamować będę.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt Reklamację na tę przesyłkę możesz złożyć przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za info, jednak tak jak pisałem wyżej 5 ofert, których wyróżnienie kończyło się wczoraj zostało przedłużone o kolejnych 10 dni bez żadnych dodatkowych opłat, pobrano z puli pakietu powitalnego.

Sprawdzam w rozliczeniach z allegro, być może powinienem sprawdzić opłaty naliczone dodatkowo gdzieś indziej.

Jeżeli tak, proszę o informację.:)

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@Emi_Bibi Tak powinno być i zawsze tak miałem, jeśli by naliczyło to tylko w rozliczeniu z allegro, zresztą możesz sprawdzić powinien być zapis opłata za wyróżnienie 0zł. 

Pulę sprawdzasz w centrum zniżek - aktywne, ale trzeba pilnować terminów i tego ile zostało 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi Dokładnie tak ma być, te wyróżnienia, które masz jeszcze do wykorzystania znajdziesz w Centrum zniżek.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów