anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystąpił błąd - Wskazany produkt posiada specyfikacje techniczną TecDoc, przypisz ją do oferty.

overstyle
#9 Pomysłodawca#

Co to za kolejny dziwny parametr/? gdzie to jest do odhaczenia ?! jeszcze trochę i serwis będzie jak jakiś urząd w którym jest milion papierków do wypełnienia i niczego nie można załatwić tylko dlatego że kolejne osoby wymyślają dziwactwa utrudniające wszystkim życie by przypodobać się szefowi

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@overstyle oznacza to, że dane o produkcie otrzymaliśmy z bazy TecDoc - jest to katalog części zamiennych, co oznacza, że nie możesz wprowadzić ręcznie zmian w parametrach. Doprecyzuj proszę, w jakim momencie taki komunikat Ci się pojawia? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

Usiłuje sprzedać 

4× Continental 2156516H 215/65R16 98H

 

parametr homologacja jest oznaczony jako „opcjonalnie” zresztą nie wiem co w nim oznaczyć 

a tego TecDoc zupełnie nie widzę 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@overstyle czy możesz przesłać mi cały zrzut swojego ekranu wraz z tym komunikatem oraz podać mi numer oferty, której dotyczy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

Twoja oferta 13893794868 zawierała błędy, dlatego nie mogliśmy jej wznowić. Popraw ofertę ręcznie.

C3B21DDB-D555-4FC8-AB50-646B2299B141.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@overstyle nie udało nam się zweryfikować tego błędu, dlatego będziemy potrzebować od Ciebie zrzuty zrzuty ekranu z kolejno wykonywanych kroków, tak żeby była widoczna data i godzina w oknie przeglądarki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

3.jpg2.jpg1.jpg

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

6.jpg5.jpg4.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@overstyle konsultuję Twoje zgłoszenie z naszym działem technicznym. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, jak tylko otrzymam więcej informacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

I co z rozwiązaniem ?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

he he. Tec Doc to masa błędów, które wprowadzają kupujących w błąd. Jak mi łączy z tym badziewiem ofertę, to robię wszystko, żeby to ominąć. To jest dramat niestety 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@overstyle  napisał(a):

Co to za kolejny dziwny parametr/? gdzie to jest do odhaczenia ?! jeszcze trochę i serwis będzie jak jakiś urząd w którym jest milion papierków do wypełnienia i niczego nie można załatwić tylko dlatego że kolejne osoby wymyślają dziwactwa utrudniające wszystkim życie by przypodobać się szefowi


Poczytaj sobie moją drogę przez mękę https://spolecznosc.allegro.pl/t5/katalog-produkt%C3%B3w/szampon-antykorozyjny-absurdy-katalogu/m-p/...

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

;D dokładnie, wprowadzanie coraz to dziwaczniejszych rozwiązań (czasem lepszych za jakie uważam filtry, czasem gorszych) przez osoby nigdy nie korzystające (w rozumieniu użytkownik) z serwisu w którym pracują zmienia się w urząd w którym na rozwiązanie błahego problemu trzeba odwiedzić 1 okienek pobrać 30 pism i wypełnić setki rubryczek 

oznacz moderatorów