anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawiam produkty na sprzedaż, promuję je i pojawiają się na stronie

artbeco
#7 Wielbiciel#

w komputerze są wysoko plasowane, zaś z pozycji aplikacji w telefonie są albo na końcu wyszukiwanej frazy, albo w ogóle się nie pojawiają. Jestem sprzedawcą nie firmowym. czy to normalne? Na pierwszych kilkunastu , lub kilkudziesięciu miejscach są niepromowane chińskie oferty. Nie są ani najtańsze i mają wydłużone dostawy. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

milka1234567890
#18 Luminarz#

Teraz to nie wystarczy że ty promujesz, duży zawsze będzie z przodu.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć. W każdej z opcji sortowania (np. od najtańszej) najpierw wyświetlamy listę promowanych ofert, a przed nią dwie oferty sponsorowane (Allegro Ads). Płatne wyróżnione oferty mogą pojawiać się też pojedynczo wśród dalszych wyników wyszukiwania. Mają one etykietę „Oferta sponsorowana” lub pogrubiony tytuł i niebieskie podświetlenie tła. Kolejność ofert w wynikach wyszukiwania ciągle ulega zmianie. Pozycjonowanie Twojej oferty może być różne, nawet w ciągu jednego dnia. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

artbeco
#7 Wielbiciel#

problem nie polega tylko na pozycjonowaniu, wielu produktów które wystawiłem i promowałem w aplikacji na telefon nie ma w ogóle. Wystawiłem dwa różne zegarki jednej firmy pod tym samym tytułem, jeden jest na ostatnim miejscu za wszystkimi chińskimi ofertami bez promocji, a drugiego nie ma wcale.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@artbeco Proszę, podaj numery ofert, o których mówisz i wskaż frazy, po których wyszukujesz oferty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów