anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy nagminnie dobierają produkty aby mieć darmową wysyłkę.

JulaLombard
#1 Nowicjusz#

Staje się regułą , że (kupujący) kupują np czekoladę za 5 pln  i dobierają do tego coś za 40 pln.  Tak aby  mieć darmową wysyłkę ze smartem. Nie kiedy nawet nie odbiorą paczki a już następuje zgłoszenie zwrotu droższej rzeczy.

Nie dość ,że zarobku na czekoladzie 60 gr. to sprzedający płaci za przesyłkę w dwie strony. 

Ma ktoś pomysł co w takiej sytuacji zrobić. bo staje się to nagminną praktyką. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

Jedyna opcja to rezygnacja ze SMART. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@komis-bell Ewentualnie poczekać, aż koszty Smart przerosną możliwości Allegro, i wycofają się z tego gniota

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@JulaLombard Tak mogą i nic nie zrobisz, mają Smarta i tu tys. razy temat poruszany, możesz tylko zrezygnować ze Smarta.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz jedynie pozbyć się smarta lub podnieść cenę produktów o ewentualne koszty ich zwrotu w ramach tej usługi.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kolekcjoner608 Przy rzeczach po kilka złotych, na których zarobek jest poniżej zeta, podnoszenie cen jest nierealne. Tym bardziej, że byłoby to karanie tych uczciwych kupujących, a nagradzanie kombinatorów.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja to rozumiem ,towarów sprzedawanych po parę złoty nie da się drożej sprzedać ,chyba że jako zestaw ale sam wiesz że allegro nie widzi tego problemu . Osobiście nie mam już smarta ale nie mam też zwrotów.

oznacz moderatorów