anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie pliku bez rozpoczęcia aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
KARTONteka_pl
#9 Pomysłodawca#

Cześć,

Mam 2 pytania:

1. Czy jest możliwość wystawienia ofert w pliku, ale z oznaczeniem, aby aukcja nie była wystartowana. Chciałbym je uzupełnić i dopiero wtedy opublikować.

2. Czy jest możliwość oznaczania stanu innego jak nowy? Mimo korzystania z szablonu allegro zarówno w aplikacji Numbers jak i Excel nie mogę wybrać z listy statusu, a jak wpisałem ręcznie "Używany" to wystawiło jako nowy.

Z góry dziękuję! 🙂

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KARTONteka_pl Cześć, skonsultuję Twoje pytania i wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KARTONteka_pl
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka I jak tam, coś wiadomo :)?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KARTONteka_pl Kiedy otrzymam odpowiedź, to dam znać

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KARTONteka_pl Wracam do Ciebie z odpowiedzią, dzięki za cierpliwość.

1. Nie ma takiej opcji. Możesz po prostu najpierw przygotować plik, a później go wgrać (wtedy, kiedy chcesz mieć wystawione oferty). 

 2.  Wystawiając ofertę z pliku, wystarczy kliknąć komórkę pod kolumną "Stan" i wtedy wyświetla się rozwijana lista wartości, które można wybrać. Jeśli wartość "używany" się nie wyświetla, to znaczy, że dla tej kategorii wystawienie przedmiotu w takim stanie jest niemożliwe i powinieneś wystawić przedmiot na Allegro Lokalnie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KARTONteka_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za info. A jeszcze mam jedno pytanie.

3. Czy jestem w stanie dodać swój opis na początku oferty, do którego doklejony zostanie opis Allegro?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KARTONteka_pl Niestety nie ma takiej opcji. Możesz użyć albo swojego opisu, albo proponowanego przez nas.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@KARTONteka_pl Nigdy nie wystawiałem z pliku ale może warto spróbować nie uzupełnić któregoś parametru obowiązkowego (jeżeli plik daje taką możliwość). 

@ko_alka w sumie powinniście rozważyć dodanie do pliku pola "status oferty" żeby można było dodać sobie tylko szkic i wznowić go kiedy ma się na to ochotę. 

oznacz moderatorów