anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawianie ponowne

MAMY ROZWIĄZANIE!
olinowatosc
#8 Zapaleniec#

Jeszcze niedawno, kiedy licytacja się kończyła, a nie było żadnej oferty kupna, bez problemu mogłem wystawić towar ponownie. 10 dni temu z czterech przedmiotów, które ponownie wystawiłem, tylko jeden (płyta cd z muzyką za 19 zł) "dała się wystawić". W przypadku trzech pozostałych (elementy słuchawek za 59, 179 i 199 zł) przeczytałem "Wystąpił błąd podczas próby wystawiania oferty. Proszę spróbować później." Próbowałem kilka razy, w zasadzie codziennie, i efekt był taki sam. 

Dzisiaj dobiegła końca licytacja płyty (brak ofert) i wystawiłem "grupowo" wszystkie 4 przedmioty. Znowu płyta się "odnowiła", a części słuchawek nie.

Ktoś ma jakieś przypuszczenia, o co chodzi? Nie jestem przedsiębiorcą, sprzedaję własne zbędne rzeczy. Czy to jakaś sugestia, żeby przejść na Allegro Lokalnie? Jeśli tak, czemu z płytą CD nie ma problemu?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@olinowatosc Proszę, żebyś sprawdził czy w ofertach, które nie chcą się wystawić ponownie są uzupełnione wszystkie obowiązkowe parametry. Mogliśmy wprowadzić obowiązkowość któregoś z nich podczas trwania Twoich ofert i teraz, przed ich ponownym wystawieniem, konieczna jest ich edycja w tym zakresie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
olinowatosc
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za sugestię, bo pomogła. 🙂

Po uzupełnieniu dwóch rubryk w formularzu problem zniknął.

Komunikat po nieudanym wystawieniu mnie zmylił. Sądziłem, że upływ czasu rozwiąże moje problemy.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@olinowatosc Super 🙂 Cieszę się, że mogłam pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@olinowatosc Sprawdź czy wszystko dobrze uzupełniłeś A AL nie polecam poniewaz wszyscy strasznie narzekają Oczywiście możesz wystawiać AL

oznacz moderatorów
olinowatosc
#8 Zapaleniec#

Tak jak pisała moderatorka, pojawiły się nowe rubryki w formularzu wystawiania, o czym nie wiedziałem. Po ich uzupełnieniu problem zniknął.

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów