anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie towaru na allegro - oferta trafia do ogłoszeń

Lukas_Rx1
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie, być może głupie, ale...

Dziś zapragnąłem wystawić przedmioty, ku mojemu zdziwieniu towar nie został wystawiony jako oferata jak było to dotychczas. Pojawiło się jako ogłoszenie. Czy ktoś wie jak wystawić produkt normalnie? 

Przejżałem kilka stron A&Q i nie znalazłem tematu... HELP

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Lukas_Rx1 Może wystawiłeś na Allegro Lokalnie?

Klikasz "wystaw przedmiot", potem zaznaczasz "dotychczasowy formularz" na zdjęciu po prawej na dole. Wtedy wystawisz na zwykłym Allegro.

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

Lukas_Rx1
#7 Wielbiciel#

Niestety nie, nie mam tej opcji, dwie próby i 2 razy w ogłoszeniach. Lokalnie wystawiłem bez problemu. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, ze ten serwis po każdej zmianie jest gorszy do obsługi 😞 Nie wspomnę o braku czegoś takiego jak pomoc - gadka z człowiekiem. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Lukas_Rx1 No więc wystawiłeś na Lokalnie, czy na zwykłym Allegro? Na Lokalnie są ogłoszenia. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wystawiłeś na AL? możesz wystawić na zwykłym: Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów

Lukas_Rx1
#7 Wielbiciel#

Próbowałem wystawić jak zawsze, zniknęły mi opcje.  Moge wystawić TYLKO AL.  Jak wystawiam na normalnym nie mam opcji dostaw itp. mam tylko pakiety reklamowe, promowanie ogłoszeń i tyle. Wystawiam i trafia do ogłoszeń.  Zobaczę jutro, Może to jakaś usterka.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Lukas_Rx1 nie mamy usterki. Aby ustawić opcej dostawy musisz stowrzyć cennik dostawy. Najpierw po wejściu w "wystaw przedmiot" na stronie Allegro Lokalnie wybierz "dotychczasowy formularz" jak radzą @LEW433 i @xyz96 
Następnie wejdź proszę tutaj:

la_nika_0-1637235868728.png
Wyświetli się nowe okno, w którym będziesz mógł wybrać jakie metody dostawy chcesz udostępniać w swoich ofertach. 
la_nika_1-1637235990514.png
Tutaj znajdzesz więcej informacji o ustawianiu cennika dostaw. 
Warto też jeszcze przed wystawieniem ofert zastanowić się jakie metody są dla Ciebie najkorzystniejsze. Zwróć proszę uwagę, że narzędzie Wysyłam z Allegro jest dostępne tylko dla kont firmowych. 
Gdybyś miał więcej pytań lub formularz wystawiania wygląda u Ciebie inaczej to napisz proszę tu ponownie i podeśli zrzut ekranu z tej zakładki. Będę to wyjaśniać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów