anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać szybkiej aktywacji konta?

kraszewskii7
#2 Obserwator#

Witam. Wczoraj wieczorem założyłem konto i zrobiłem przelew weryfikacyjny BLIKiem. Czy jest szansa, że już dziś będę mógł coś wystawić albo przed weekendem, bo jednak zależy mi na czasie by sprzedać pewną rzecz jeszcze przed weekendem, a pewna osoba upiera się o wystawienie na allegro.  Czy jednak będzie to trwało raczej 3 dni robocze? Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

@kraszewskii7  Pośpiech to jest dobry ale....

Radzę przejść najpierw wszystkie weryfikacje, bo może i sprzedasz szybko ale  pieniędzy prędko nie zobaczysz. Przeczytaj na przykład ten  temat:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/pytanie-o-p%C5%82atno%C5%9B%C4%8...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kraszewskii7 jest kilka metod aktywacji konta. Jednym z nich jest automatyczna aktywacja podczas pierwszej płatności przy zakupie. Aby aktywacja konta powiodła się zapłać proszę szybkim przelewem (wyłączając BLIK-a) przez Allegro Finanse za pomocą Operatora PayU. Jeżeli płatność się powiedzie, konto będzie automatycznie aktywne. 
@br. ma na myśli aktywację konta do wypłat. Już tłumaczę jak ją wykonać. W tej zakładce Wchodzisz w link "aktywować wypłaty teraz", wypełniasz formularz podając dane konta bankowego, na które mają zostać przelane Twoje środki. Weryfikacja przejdzie pomyślnie tylko jeśli dane właściciela konta Allegro i konta w banku będą identyczne, a przelew weryfikacyjny będzie wykonany z rachunku podanego w formularzu. Weryfikacja w przypadku operatora PayU może potrwać do 3 dni roboczych, a w przypadku Przelewy24 do 5 dni roboczych.

@br. temat poruszony w linkowanym przez Ciebie wątku dotyczy zmiany danych w ustawieniach konta do wypłat. Wówczas automatycznie jest nakładana blokada w celach bezpieczeństwa, którą może zdjąć tylko pracownik Allegro. Wypłaty osoby, która założyła tamten wątek są już odblokowane, więc sprawa szybko została wyjaśniona, a wypłaty odblokowane.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@la_nika  Zgoda, ten link który dałem faktycznie niezbyt trafiony, ale był najbliższy, więc dałem pytającemu że tak powiem "ku zastanowieniu"

Jest  natomiast mnóstwo  innych wpisów tutaj na Gadane którzy niefrasobliwie  sprzedają a potem mają problem z odzyskaniem pieniędzy z powodu weryfikacji.  Akurat w tych sprawach pośpiech jest złym doradcą.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów