anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawienie na zwykłym allegro nie Allegro lokalnie

Maateusz90
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam zdaje sobie sprawę że mój problem został już tu wielokrotnie rozwiązany, jednak mam pytanie czy coś się nie zmieniło w ostatnim czasie ponieważ kiedy sprzedający który chce wystawić mi koła do samochodu na zwykłym allegro żeby wskonczyły z promowaniem raty zero. Wchodzi w dodawanie aukcji nigdzie nie ma tego niebieskiego odnośnika "Wypełnij stary formularz" proszę o informację czy to trzeba wejść z jakiejś specjalnej strony do tworzenia aukcji czy jak to działa? Czy na obecną chwilę przepisy allegro dają narzędzia, żeby prywatna osoba która nigdy nic nie sprzedawała ale ma długo konto na allegro może wystawic mi przedmiot promowany żeby wskoczyły raty zero?

Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Maateusz90 

Kiedy sprzedaż na raty nie jest dostępna?
Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były raty ZERO?

Wystarczy, że w swoich ofertach włączysz promowanie za pomocą opcji Wyróżnienie.

A na zwykłym wystawiasz klikając link 🙂

lokal.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Maateusz90 Musi być.
Klikając wystaw na lokalnie pokazuje się coś takiego:

komisbell_0-1697707998956.png

Chyba, że wchodzi bezpośrednio przez zwykłe allegro to wtedy nie trzeba nic dodatkowo klikać.

oznacz moderatorów

Maateusz90
#8 Zapaleniec#

@komis-bell 

Teraz wszedłeś i Ci to wyskoczyło i zrobiłeś screena czy wysyłasz mi screena z tych odpowiedzi które już kiedyś padły? Ja wchodzę i nie mam tego dlatego pytam czy coś się nie zmieniło mój sprzedawca też nie może tego znaleźć :C

Ps.edit wszedłem jeszcze raz przeszedłem przez cały proces zatrzymałem się jedynie na kliknięciu "wystaw" I nie ma nigdzie tego niebieskiego odnosnika

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Maateusz90 To jest screen z dzisiaj.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Maateusz90 Spróbuj wejść na główną stronę allegro i kliknąć:

komisbell_0-1697713296602.png

 

oznacz moderatorów

Maateusz90
#8 Zapaleniec#

@komis-bell 

Dobra to dziękuję i coś musi być nie tak z moją wersją androida chyba bo całkiem inaczej wyglądają u mnie okienka jak i cała strona. Sprzedający próbował już przez komputer wystawiać ale też nie było tego odnośnika. Nie mam pojęcia już jak to zrobić może moderatorzy coś podpowiedzą może jest jakiś link który mogli by mi tu podesłać ja wyślę go do sprzedającego i dzięki niemu wejdzie z automatu w ten odnośnik do innego formularza 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Maateusz90 Spróbuj tym linkiem - https://allegro.pl/offer/
Tylko przez przeglądarkę - nie na telefonie.

oznacz moderatorów