anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro

szafa-tygryska
#7 Wielbiciel#

Witam,

Nue mogę wygenerowac etykiety z wysyłam z Allegro ( Allegro dpd), pojawia się cały czas komunikat „błąd przetwarzania - numer budynku punktu nadania przesyłki jest wymagany” . Czy ktoś miał może taki problem i może pomóc?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@szafa-tygryska, czy możesz podać numer tego zamówienia? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

szafa-miki
#1 Nowicjusz#

nr zam 3e68d831-9973-11ec-8340-1308a2510bd3

oznacz moderatorów

szafa-tygryska
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, problem już rozwiązany

oznacz moderatorów

greenheaven13
#7 Wielbiciel#

jak udało się naprawi problem bo u nas to samo....?

oznacz moderatorów

Qactus_pl
#8 Zapaleniec#

Witam, mam podobny problem. Nie mogę wygenerować etykiety z wysyłam z Allegro ( Allegro DPD), pojawia się cały czas komunikat "Błąd przetwarzania. Nazwa punktu nadania przesyłki jest za krótka". Mogę prosić o pomoc?

oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

Nie da się pracować... Serwis wyłączyli w nocy. Nie da się po wygenerowaniu etykiet (ręcznie oczywiście) bez podjazdu zlecić podjazd zbiorowo np. na 30 paczek na raz. Po wygenerowaniu przesyłek (ręcznie oczywiście) nie da się później wydrukować zbiorowo etykiet. Brak zbiorowego podglądu statusu przesyłek. We wszystkie zamówienia trzeba wchodzić osobno w szczegóły, żeby sprawdzić status. Myślę nad wyłączeniem wszystkich kurierów i zostawić tylko InPosta i nadawać tylko przez manager InPostowy... To jest jakaś tragedia po prostu... Wysyłam dziennie po 100 paczek a system, który teraz działa został zaprojektowany dla sprzedawców, którzy wysyłają chyba max 3 paczki dziennie...

oznacz moderatorów

PresoDetalHurt
#9 Pomysłodawca#

Wtedy wyłączą Ci smarta, bzdura goni bzdure  u mnie problem z etykietami z inpostu których nie można nadać w paczko-punkcie. Masakra jakaś

oznacz moderatorów

Jubimax_pl
#8 Zapaleniec#

Witam, mam ten sam problem, proszę o podpowiedź jak to rozwiązać. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jubimax_pl Czy masz podany adres nadawcy w książce adresowej Wysyłam z Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Jubimax_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, adresy w książce są poprawne, zmieniłem domyślny i poszło. Dziękuję za podjęcie tematu. Pozdrawiam

oznacz moderatorów