anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka AllegroPoczta/AllegroDPD za pobraniem - "Usługa niedostępna u tego przewoźnika"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Brukowa_27
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mam poważny problem z wysyłka za pobraniem zarówno poprzez DPD jak i Pocztę korzystając z opcji którą oferuje mi Allegro.

Otóż nie mogę wysłać paczki pobraniowej ponieważ przy próbie przejścia do podsumowania wyskakuje mi komunikat: "Usługa niedostępna u tego przewoźnika" (Na dole wklejam screen)
Jakim cudem nie jest dostępna skoro samo Allegro daje mi taką możliwość w cenniku dostaw??

Problem poważny, ponieważ mógłbym co prawda wysłać to innym przewoźnikiem ale paczka jest na tyle duża, że przesyłka wyniosła by mnie zbyt dużo a zarówno Pocztex jak i DPD przyjmują paczki takiej wielkości.

Przy wysyłce opłaconej takich problemów oczywiście na ma.

Czekam na pomoc.


Untitled-1.jpg@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mdrogeria
#21 Demiurg#

Brukowa_27 do pobrań konieczna jest umowa z przewoźnikiem .

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Brukowa_27 Jeżeli nie masz umowy z DPD, to przesyłki pobraniowej nie wyślesz przez Allegro. Możesz taką przesyłkę nadać przez Furgonetkę albo innego pośrednika, ale licz się z dodatkowymi kosztami.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Brukowa_27 musisz podpisać i podpiąć umowę 🙂

Metoda dostawy Allegro Kurier DPD pobranie jest aktualnie dostępna w Wysyłam z Allegro tylko po podpisaniu umowy z przewoźnikiem. Wkrótce będziesz mógł z niej korzystać w narzędziu również bez umowy z DPD.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-nowy-model-rozliczeniowy-ZGjlBn2rdU4

________
Κώστας
oznacz moderatorów