anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka Inpost error.common.processing

bellodecor
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

prośba o pomoc- sprzedany pierwszy przedmiot i próbuje wygenerować przesyłkę inpost. Wyskakuje błąd formularza error.common.processing

Dodam , że konto nie jest do końca zweryfikowane i czekam cały czas na potwierdzenie a pomimo wpłaty od kupującego na moim saldzie widnieje minus co do wartości równy prowizji od sprzedaży- nie wiem czy to ma wpływ.

 

pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jak wpłacił to środki muszą być, zależy na jakim etapie masz zweryfikowane konto, zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

bellodecor
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedż, a jak zapytać moderatora? bo tego też nie wiem...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bellodecor Cześć. 🙂 Czy masz podpisaną i dodaną w ustawieniach (w zakładce Zamówienia) umowę indywidualną z Przewoźnikiem? Żeby korzystać z narzędzia Wysyłam z Allegro i nadawać paczki InPost taka umowa jest konieczna 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bellodecor
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Mam połączoną umowę z allegro. Przesyłki i zamówienia widzę w menadzerze  paczek ale chcąc wygenerować etykietę przez allegro cały czas pojawia się

error.common.processing
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bellodecor Sytuacja dotyczy wszystkich zamówień, czy tylko jednego konkretnego? Mogę Cię prosić o numer zamówienia? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bellodecor
#7 Wielbiciel#

wszystkich

592957c0-9b3f-11ed-86fd-fbf44b402a70

aac8b1b0-9bc7-11ed-9629-83eca31eadca

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bellodecor Zweryfikowaliśmy zamówienia i z logów wynika, że token do API InPostu, który nam podałeś, jest nieprawidłowy ("Token is missing or invalid"). Token powinieneś znaleźć w umowie z Przewoźnikiem. 🙂 

Podsyłam instrukcję: https://inpost.pl/sites/default/files/2022-03/instrukcja-konfiguracji-api-shipx.pdf 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów