anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka inpost, inny koszt dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Nowary
#7 Wielbiciel#

Początkujący sprzedawca + początkujący sprzedawca smart! Sprzedany przedmiot z oznaczeniem smart! Cena przedmiotu pow. 40 zł. W zamówieniach od kupującego określiła się kwota 8,99 zł allegro paczkomaty Inpost, więc mniemam, że klient nie jest Smart!. Połączyłam konto allegro z managerem paczkomatów. Wprowadzam dane i pojawia się kwota ponad 14 zł. Gdy chcę nadać z poziomu konta allegro mam komunikat dodaj umowę własną. Jak mam wysłać paczkę z kwotą 8,99 zł, którą przelał mi klient.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Nowary Allegrowych paczek nie nadawaj z poziomu zakładki "Wyślij Przesyłki" ani przez Wysyłam z Allegro, tylko w menedżerze paczek InPost przez opcję Allegro -> Import Allegro:

DarkStoorM_0-1651488571496.png

Wpisujesz nick w wyszukiwarkę, klikasz Szukaj i na liście domyślnie pokażą Ci się niezrealizowane zamówienia - w zależności od jego statusu. Te nadania kosztują Cię 8,99 zł lub 0 w Smart!.

Wybierasz zamówienie, zaznaczasz gabaryt, wybierasz sposób nadania i klikasz Przygotuj.

Dalej zostaniesz przeniesiona do zakładki Allegro, gdzie masz wszystkie przygotowane zamówienia. W ostatniej kolumnie obok nicku będzie strzałeczka, którą klikasz i wybierasz opłać zamówienie albo stwórz (nie pamiętam dokładnie jak to się zwało).

Pamiętaj o wybraniu poprawnego gabarytu za każdym razem, bo InPost doliczy Ci 3,68 zł za zmianę gabarytu paczki. Pilnuj też wymiarów paczek, żeby mieściły się w danym gabarycie.

oznacz moderatorów