anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka tego samego dnia

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Klient zapytał mnie co z wysyłką, bo podobno miała być następnego dnia jeśli kupi przed 13:00 (kupił o 12:40).  Odpisałem zgodnie z prawdą, że została wysłana (ale widzę, że pokutowała w paczkomacie). Coś jednak nie dawało mi spokoju i sprawdziłem w ustawieniach mam 11:00 jako godzinę graniczną.

Czy Allegro wyświetla klientowi coś innego niż ja ustawiłem? Skąd mogła być ta 13:00?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dokladnie tak, wyświetlają co chcą. Dostałem już negatywa za taką nadgorliwość z ich strony, ale mają na to swoją odpowiedź, że to czas przewidywany na podstawie wcześniejszych wysyłek sprzedającego.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

To jakiś debilizm do kwadratu! Nic takiego nie oferuję więc Allegro nie powinno oszukiwać kupujących podając im nieprawdziwe informacje!

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Nie, to realia Allegro.

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Dokładnie tak to na ten moment wygląda 😞


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@atechnik_sklep 
Jeżeli kupujący faktycznie widział przy Twojej ofercie godzinę 13.00 - to mogła ona pochodzić z ustawień dla innego przewoźnika (np. Poczta Polska).

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep podaj proszę numer tego zamówienia, sprawdzę to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@la_nika Proszę, oto numer oferty: 3a221051-949d-11ec-ba7f-f38844121599

Zastanawia mnie skąd ta 13:00

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep sprawdziłam to zamówienie i stan oferty z momentu zakupu i nie było tam ustawionego czasu wysyłki tego samego dnia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Dzięki, jakby co to jest jakiś argument w rozmowie z kupującym 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep tak , miałem ten sam problem , aktualnie po godzinie granicznej zmieniam / 12:00 /  grupowo czas wysyłki na 2 dni , po 16:00 robię to samo na 1 dzień , trwa to 2 minuty , ale mam spokój .

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Takie są realia sprzedaży na Allegro. Na aukcjach miałem ustawione czas wysyłki 3 dni robocze - a kupujący pisali, że towar miał być dostarczony wcześniej. A ja nigdzie nie piszę w jakim czasie towar jest dostarczany - to pisze Allegro i do nich należy kierować reklamacje z tego tytułu. 

Sprzedający jedynie zaznacza w jakim terminie wyśle towar - Allegro i tak błędnie oznacza czas dostawy, niezgodnie z regulaminami przewoźników. 

oznacz moderatorów