anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka tego samego dnia

MiroDolas52
#8 Zapaleniec#

Witam. Chcę ustawić godzinę do jakiej musi zostac zrobiony zakup zeby wysylka była tego samego dnia. Jednak wyskakuje mi komunikat ze nie mam 10 wysylek zgodnie z ustawionym czasem dla tego przewoznika( chodzi tu o paczkomaty i kuriera inpost bo tylko to udostepniam). Dodam ze sprzedaję od dwoch miesiecy i mam zrealizowane ok 200 zamowien wiec nie rozumiem dlaczego nie mogę tego ustawic? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@MiroDolas52 jak masz ustawione na godzinę 12:00 to zamówienia złożone od 00:00 do godziny 12:00 musisz nadać w ten sam dzień, czy masz podjazd kuriera czy nadajesz w paczkomacie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MiroDolas52
#8 Zapaleniec#

Nadaje w paczkomacie. Strefe mam do 15 tej. Do tej pory wysylalem tego samego dnia, wiec allegro ustawilo dostawe na drugi dzien ze wzgledu na wczesniejsze wysylki mimo ze mam deklaracje 24h. Wiec moge wydluzyc czas narazajac sie na negaty od kupujacych albo ustawic sobie godzinę dla mnie komfortową. Ale jak ją chce ustawic to mam komunikat ze nie mam zrealizowanych 10 przesylek tego samego dnia czego nie rozumiem bo tak jak pisalem wysylam wszystko tego samego dnia czy ktos kupi np o 02:00 czy o 11:00

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MiroDolas52 musisz ustawić i nadawać, do tych dziesięciu liczą się tylko zamówienia złożone od 00:00 do godziny jaką ustawisz i nadasz ( tu nie wiem jak liczą nadania w paczkomacie czy włożenie przed godziną graniczną czy dopiero jak kurier odbierze, będzie to drugi dzień i po statystykach ) zostaw jak jest z czasem wskoczy a czasem zniknie jak ludzie będą zamawiać po godzinie granicznej, nic z tym nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MiroDolas52
#8 Zapaleniec#

Myslalem ze to chodzi o to ze jak mam ustawione do 12 tej to jak wloze do paczkomatu do godziny 15 tej jak mam strefe i kurier zabierze to paczka dociera nastepnego dnia wiec sie mieszcze normalnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odważny, chce takiej metody dostawy wysyłki.

oznacz moderatorów

MiroDolas52
#8 Zapaleniec#

Nie mam wyboru. Ostatnio wysylam tego samego dnia bo akurat to dla mnie nie problem i allegro automatycznie ustawilo komunikat ze dostawa jutro wiec wole ustawic konkretna godzine ktora mi bedzie odpowiadac a nie tak jak mi allegro ustawi bo i tak musze wyslac tego samego dnia bo Kupujacy wystawi mi negata nawet jesli sie zmieszcze w deklarowanym czasie czyli 24 h

oznacz moderatorów