anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka towaru którego nie mam u siebie

Sprzedajacyy
#7 Wielbiciel#

Cześć, jakiś czas temu zacząłem przygodę z dropshipingiem na allegro i nie wiem jak dziala dokładnie wysyłka towarów w takiej sytuacji, wcześniej wystawiałem jakieś swoje ksiazki itp, dostawałem etykietę i naklejałem ją na paczkę która wysyłałem, teraz nie mogę jej nadać bo to nie ja wysyłam paczkę, mogę to jakoś rozwiązać? Czy jako sprzedający dostaje na swoje konto również kwotę która kupujący zapłacił za dostawę czy ta część idzie prosto do allegro? Ustawienie dostawy na 0zł i podniesienie ceny produktu coś da, żebym mógł beż problemu wysyłać takie paczki?

Z góry dzięki za pomoc

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sprzedajacyy Tak jak pisaliśmy m.in. tutaj, w przypadku takiego modelu sprzedaży najlepiej aby Twoja hurtownia nie nadawała przesyłek przez Baselinker tylko bezpośrednio przez narzędzie nadawcze przewoźnika i wpisywała maskowany adres e-mail kupującego z danego zamówienia. Dzięki temu nasz system otrzyma informację, że dane zamówienie zostało wysłane.

W przypadku przesyłek nadawanych przez InPost, należy taką przesyłkę nadać przez Manager Przesyłek InPost, po zalogowaniu się do konta, które jest podpięte do konta Allegro, następnie należy odnaleźć to zamówienie w Manager Przesyłek InPost w zakładce "Allegro" > "Import Allegro InPost" i je nadać, system InPost wyśle informację zwrotną do nas, że zamówienie zostało nadane.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów