anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aukcja.

mariausz
#7 Wielbiciel#

Witam, na wstepie bardzo zle sie stalo, ze allegro wycofalo sie z zamawiania rozmowy ze sparciem. Pisanie bardzo przedluza rozwiazywanie problemu i dodatkowo flustruje. 

Moj problem jest taki, ze w niedziele wystawilem aukcje na allegro z data wystartowania na poniedzialek na 19 godzine. We wtorek sprawdzam, nie ma nic. Nie wystartowala, no to robie druga z wystawieniem natychmiastowym. Dostalem wiadomosc ze niby za okolo godzine bedzie widoczna. Sprawdzam duzo pozniej na swoim koncie i nie ma nic. Znowu nie wyszla. No to wystawiam 3 raz na allegro lokalnie. Tam jest ok. Problem jest taki ze 2 dni pozniej mam telefon od Pana ktory twierdzi ze mam 2 takie same aukcje na allegro i allegro lokalnie. Tego samego dnia wycofuje telefonem z allegro aukcje zeby nie dublowaly mi sie bo nie moze tak byc. Niestety allegro nie pozwala mi anulowac aukcje nie sprzedajac produktu najwyzej licytujacemu ( co uwazam za ....... dopowiedz sobie sam). Po zakonczonej aukcji napisalem od razu wiadomosc sms do wygranego, zeby nie oplacal przedmiotu i wyjasnilem dlaczego. Niestety ten zaplacil i teraz jest problem. Problem z winy allegro nie mojej, ale kogo to obchodzi, allegro zaraz pewnie mi konto zawiesi jak nie wysle przedmiotu. Tak, ze 1 wielka porazka. Prosze allegro teraz o zwrotny przelew do kupujacego z mojego konta i wyjasnienia sprawy z nim. Ja nie chce miec problemow nie z mojej winy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zwrócisz środki to nie powinno zawiesić, oczywiście dostaniesz odpowiedz że Ty odpowiadasz za wystawione aukcje, Na AL nie ma żadnego z tym problemu ale na zwykłym to już gorzej bo możesz stracić na jakości i odpowiedni komentarz.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mariausz Problem najpewniej wziął się stąd, że na 'zwykłym' allegro aby zobaczyć swoje licytacje należy zaznaczyć rodzaj oferty na 'licytacja'.
ggf.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariausz Przykro mi, ale nie ma możliwości, abyśmy nawet w Twoim imieniu, zwrócili kupującemu środki, które są zgromadzone na Twoim saldzie w Allegro. Poza tym pieniędzy na nim już nie ma, ponieważ dziś rano zleciłeś ich wypłatę na swój rachunek. To co możesz zrobić w tej sytuacji, to zwrócić kupującemu środki samodzielnie, bezpośrednio ze swojego konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mariausz
#7 Wielbiciel#

Tak mam ustawione konto na allegro zeby srodki od razu szly na konto. Ustawilem tak dawno temu. Srodki zostaly od razu zwrocone bo zrobilem przelew jakby na allegro poprzez ich strone, wiec mysle ze srodki zostaly zwrocone do kupujacego. 

Nie ogarniam generalnie allegro. Jest tak przekombinowe ze szok. Ja 17 lat bylem na **piiip**u Uk i miedzy tymi serwisami jest po prostu przepasc. Nawet nie ma co porownywac jesli chodzi o opcje i mozliwosci. Tam wszystko jest prosto i czytelnie. Szkoda ze nie jest tak na allegro. Tutaj trzeba wszystko wiedziec od a do z zanim cos sie wystawi zeby nie narobic sobie problemow. I jeszcze teraz usuneli zamawianie rozmow telefonicznych. Szczerze bardzo to wszystko zniecheca do wspolpracy niestety. 

oznacz moderatorów