anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka UPS allegro

osesek01
#1 Nowicjusz#

Witam. Kupujący wybrał wysyłke UPS Odbiór w Punkcie jak wysłać paczkę? powiązać konto tak jak jest np, z inpostem ??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@osesek01 Polecam skorzystanie z narzędzia "Wysyłam z Allegro", dostęp do niego jest bezpłatny, a wszystkie informacje jak nadać paczkę za pomocą tej usługi znajdziesz w tym artykule.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

jesli się da to połacz, jesli nie wypełnij ręcznie, albo skorzystaj z usługi brokera kurierskiego typu furgonetka, bliskapaczka

oznacz moderatorów

adamantan_pl
#7 Wielbiciel#

Dodałem w metodach dostawy "Allegro UPS Odbiór w Punkcie", bo cena jest atrakcyjna. Mam umowę z UPS, wygenerowałem w UPS nowe konto z podpiętym cennikiem rabatowym. Konto dodałem w Allegro, "dodało się" poprawnie.

Wpłynęły zamówienia. Utworzyłem przesyłki, widać je na liście "Dodane przesyłki" w panelu https://wysylam.allegro.pl/konto/do_wyslania.

Niestety podczas zamawiania przesyłek (generowania etykiet) otrzymuję komunikat:

Twoje przesyłki nie zostały zamówione i nadal znajdują się w zakładce „Do wysłania”.
Występują utrudnienia w dostępności usług firmy UPS.

Czy ktoś się orientuje, w czym problem? Nie mam problemu w generowaniu etykiet UPS poza Allegro, więc ich system działa.

 

oznacz moderatorów