anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka z różnych magazynów

tradepoint24
#2 Obserwator#

Witam, sprzedaję w metodzie dropshipping i chciałem dodać oferty kilku hurtowni na jednym koncie allegro. 

Problem polega na tym żeby w przypadku zamówienia produktów z większej ilości hurtowni naliczało przesyłki podwójnie a w przypadku zamówienia z jednej liczylo tylko jeden raz przesyłkę.

Logicznie rozumując ustawiłęm dwa cenniki dostaw, po jednym na każdą z hurtowni i oznaczyłem opcję:

Jeśli klient kupi u Ciebie przedmioty z ofert, w których ustawienia metod dostawy różnią się od siebie, to: Przesyłki będą nadane osobno, a koszty dostawy zsumują się.

Tylko one sumują się nawet jak są obie z jednego cennika dostaw. 

Nie za bardzo wiem jak to rozwiązać.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

konto zamknięte
Nie dotyczy

Z tego co kojarzę, nie da się tego rozbić. Mam też nadzieję, że Allegro nie usprawni tego takim sprzedawcom.

Bądź prawdziwym sprzedawcą i zrób swój magazyn ze stanami. Każdy kiedyś zaczynał, w większości od zera.

Dla mnie osobiście (jako sprzedawcy i kupującego) sprzedawanie czegoś na zasadzie dropshippingu jest po prostu żałosne...

Wielcy sprzedawcy, którzy jedyne co mają to laptop, a później klient na tym traci bo zamówi kilka rzeczy i sprzedawca się głupio tłumaczy.

oznacz moderatorów

tradepoint24
#2 Obserwator#

To Pańska opinia i ma Pan do tego prawo. Moja jest inna. Uważam też, że nie należy każdego sprzedawcy wrzucać do jednego worka. 

Swoją drogą powinien Pan się cieszyć z tego, że są tacy sprzedawcy. W końcu to dzięki nim może Pan wyróżniać się jakością prowadzenia sprzedaży. Jednak jest to kompletnie poza tematem mojego problemu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tradepoint24 W ramach sprzedaży na jednym koncie nie ma możliwości ustawienia cenników tak, by przeliczały się na dwa sposoby. 

Sugeruję, żebyś rozważył opcję rozdzielenia sprzedaży na kilka kont.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów