Klient dokonał zakupu produktu przy którym udostępniliśmy wysyłkę za granice (Szwecja). Nie zwróciliśmy uwagi, że paczka waży więcej niż 10 kg. Chcemy wysłać Klientowi zakupiony produkt, nie korzystając z allegro DHL.
Jak zostanie rozliczona opłata wniesiona przez Klienta za przesyłkę, jeśli wyślemy inną metodą (bezpośrednio u przewoźnika) niż allegro DHL?
@Cezar1120 tutaj od razu dodam, że w przypadku Allegro DHL dopłata za przekroczenie 10 kg to 10,99 zł, tutaj znajdziecie cennik, więc może to jednak będzie się bardziej opłacać.
Decyzja należy oczywiście do Was 😉
Jeśli chodzi o rozliczenie to my nie będziemy tego rozliczać, po prostu ten koszt zostanie Wam przekazany wraz z wpłatą od kupującego. Pamiętajcie proszę udostępnić numer przesyłki w zakładce Zamówienia, jeśli zdecydujecie się nadać przesyłkę poza Allegro.
Bardzo dziękuję za odp. 🙂