anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka za granicę

estell_agd_rtv
#7 Wielbiciel#

Wcisnął kup teraz na mojej aukcji ktoś z Holandii lub Niemiec. Ja nie chcę wysyłać za granicę. Jak coś takiego zastrzec? Nic podobnego nie widziałem w ustawieniach dostawy.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@estell_agd_rtv Jeśli nie dodałeś cennika wysyłek zagrabicznych do oferty, powinien to być sygnał dla kupujących, że nie realizujesz takich dostaw. Czasami jednak zdarza się, że klienci nie zwracają na to uwagi. 

Zachęcam do kontaktu z kupującym w celu wyjaśnienia sprawy. Możesz zdecydować o dopłacie do zagranicznej przesyłki lub zrezygnować z finalizacji transakcji.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Na jakiej podstawie może zrezygnować z realizacji transakcji? Co to znaczy zrezygnować z realizacji? Może odstąpić od umowy? Jest w ofercie jednoznaczna informacja, że nie wysyła za granicę? Dawniej była taka opcja do zaznaczenia, dlaczego Allegro ją usunęło?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not, dlaczego używasz słów świadczących o podlizywaniu się kupującemu?
Taki ktoś zasługuje by mu <wywalić> za bycie trollem, a nie podlizywanie się, byleby zapłacił.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@nat_not 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@RED, po 7 dniach od zakupu i braku chęci akcji/reakcji na ten zakup przez kupującego, transakcja przepada z auromatu. Jako prywatny sprzedający mogę mieć wywalone na kupujących po 7 dniach, zawsze odpowiadając im: trzeba było opłacić w terminie.

oznacz moderatorów

estell_agd_rtv
#7 Wielbiciel#

odstąpienia od umowy- przepraszam za nieścisłość. Co do reszty proszę o czytanieze zrozumieniem.

 

oznacz moderatorów

RegDos_eu
#9 Pomysłodawca#

...lub niech poda krajowy adres dostawy

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RegDos_eu Tak, to też może być rozwiązanie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów