anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłki tego samego dnia.

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, mam dwa pytania jak to dziala. Ustawilem do wszystkich przewoznikow wysylki do godziny 15;00. I teraz tak:

1. Co to wlasciwie oznacza? Musze do 15;00 wrzucic paczke do paczkomatu, jezeli ktos kupi? Czy liczy sie dopiero kiedy status przesylki zmieni sie jak kurier odbierze ja z paczkomatu?

2. Tak samo do drugiego przykladu, czasami jest tak, ze kurier odbiera paczki wczesniej. I zalozmy, ze wrzuce paczke o 14;00, ale nie zostanie wyslana tego samego dnia, tylko dopiero nastepnego o 14;00, jak to bedzie wtedy traktowane?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

1.  Liczy się moment odbioru przez kuriera z paczkomatu .

2.Tak samo ,tyle że jak kurier odbierze przed swoją godziną graniczną to możesz składać reklamację.

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Czyli jak mam ustawione wysylka tego samego dnia i ktos kupi o 14;00 i zalozmy, ze jednak nie udalo mi sie wyslac i kurier odebral paczki o 15;00 to rozumiem, ze wtedy mam juz wpisane, ze nie uzupelniam w terminie paczek, tak? Nie ma czegos takiego, ze jest 24 godziny od zakupu i w tym czasie jak sie uda, ze kurier np. nastepnego dniaby odebral to tez zakwalifikuje jako wysylka tego samego dnia?

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Masz ustawioną godzinę 15:00

Allegro nie interesuje o której ty nadasz paczkę, tylko czy została odebrana przez kuriera tego samego dnia.

Podsumowując: Paczki wszystkich Klientów, którzy zamówili do 15:00 powinny być odebrane przez kuriera tego samego dnia.

oznacz moderatorów