anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłki ze sklepów Sklep ABC, Lewiatan, Delikatesy, Biedronka - można nadawać w innych punktach?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KailaArt
#10 Popularyzator#

Witam,

1) Czy wysyłki ze sklepów Sklep ABC, Lewiatan, Delikatesy, Biedronka - można nadawać w innych punktach?

Jeśli tak, to w jakich?

2) Wysyłka przez Orlen/ruch zalicza się do wysyłek allegro typu Inpost (opcja ten sam dzień szybkiej wysyłki)? Mam pewien problem, że wszystko mam dopasowane do godziny 14, natomiast orientowałem się, że Orlen odbiera przesyłki jedynie do godziny 12.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KailaArt Sklepy, które wymieniasz, to punkty nadania/odbioru, które działają we współpracy z konkretnymi przewoźnikami np. Pocztą Polską. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, gdy pytasz o zmianę tych punktów.

Druga kwestia to metody dostawy z odbiorem w punkcie. Taka opcja działa podobnie do paczkomatów - zgadza się. Jeśli chcesz je udostępnić, musisz dostosować obsługę do godzin odbioru przesyłek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

1) Czyli jeśli dana osoba wybierze opcję " Lewiatan" to muszę nadać paczkę w Lewiatanie? 

2) W takim razie w jakiś sposób da się oddzielić Orlen od pozostałych dostaw Allegro? 

Nie chciałbym, żeby jedna opcja wysyłki psuła mi wszystkie pozostałe. 

 

3) Mam jeszcze trzecie pytanie, o aktywację Pay dla sprzedających. Wystarczy wypełnić formularz z linku i opcja pojawi się przy ofertach? https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay#

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Punkty Lewiatan, Biedronka, żabka, Orlen i kioski Ruchu obsługuje poczta Polska, te przesyłki niezależnie od wybranego przez klienta punktu dostawy, nadajesz na poczcie

Osobno realizowanego są Orlen Paczka i kioski Ruchu, te nadajesz np. w kioskach Ruchu

 

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KailaArt Jeśli chodzi o Allegro Pay, formularz, o którym piszesz, dotyczy kupujących. Żeby klienci mogli płacić w Twoich ofertach przy wykorzystaniu środków z Allegro Pay musisz mieć aktywne konto bez ograniczeń i blokad; a w przypadku firmy - działalność gospodarczą zarejestrowaną w kraju należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów