anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WzA - problem

logario_ig
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Zniknęła opcja "ZAMÓW PODJAZD" w szczegółach zamówienia i nie ma jak wezwać kuriera.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

To chwilowy problem, natomiast podjazd kuriera można zamówić z poziomu zakładki Zamówione przesyłki: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek

oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@mgd_tomczyk Jeżeli się wejdzie przez "Zamówione przesyłki" to próba zamówienia podjazd wygląda tak:

logario_ig_0-1667993308444.png

 

oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

A możecie mi potwierdzić czy dla przesyłki 1000524032931U podjazd został zamówiony? Bo nigdzie tego nie widać.

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

@logario_ig dla przesyłki 1000524032931U nie został zamówiony podjazd.

Spróbuj ponownie przez "Zamówione przesyłki" - strona powinna załadować się już w całości poprawnie.

oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@mgd_tomczyk Strona wciąż nie działa i wygląda tak jak powyżej. Mimo to kliknęłam zamów (tak jak poprzednio) pokazało się, że zamówił (tak jak poprzednio) ale czy zamówił, to nie wiadomo (poprzednio jak widać nie zadziałało). Możesz sprawdzić mi tą przesyłkę jeszcze raz (1000524032931U)?

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Jeśli na stronie nie wyświetliły się proponowane godziny podjazdu, to podjazd nie został zamówiony. Najpierw trzeba wybrać termin. Proszę o wyczyszczenie danych przeglądarki - to powinno pomóc w prawidłowym załadowaniu się pełnej strony.

oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

@mgd_tomczyk  Nie pomogło. Dzisiaj znowu jest to samo. Nie można zamówić podjazdu. Widok dokładnie taki jak na zrzucie ekranu z wczoraj. Przeglądarka wyczyszczona. Tryb incognito. Zmiana przeglądarki. Nic nie pomaga. To nie wina przeglądarki.

oznacz moderatorów

eshoping_pl
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_@mgd_tomczyk U mnie jest ten sam problem. Drugi dzień z rzędu  . Wczoraj jednak kurier podjechał dziś już nie . Podobno allegro ma problemy techniczne. Próba kontaktu przez czat allegro one nic nie daje bo nie łączy się ze mną żaden konsultant

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eshoping_pl @logario_ig czy problem dotyczy również zakładki Zamówione przesyłki? Czy z jej poziomu również nie możecie zamówić podjazdu kuriera? 
@logario_ig sprawdziłam, że wczoraj pisałaś na ten temat, ale muszę mieć pewność, ze problem pojawia się w obu miejscach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów