anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznawianie ofert - naliczane koszta.

z_pomorza
#8 Zapaleniec#

Witam. Miałem wyjazd na kilka dni. Zakończyłem wszystkie oferty, wróciłem po 5 dniach i wznowiłem oferty i w prawie wszystkich oferta zostały mi naliczone koszta jakbym na nowo wystawił, ale ja wznowiłem te same numery aukcji. Niby Koszta są naliczane co 10dni ale tak nie jest pisałem do allegro ale nie umieją mi wytłumaczyć. 

Teraz zdarzyła mi się podobna sytuacja urlop 7dni i to samo.

Nie minęło 10dni a koszta naliczane -

"Gdy wznowisz ofertę, wznowimy też opłaty:

  • jeśli dany cykl opłatowy (za wystawienie, promowanie, opcje dodatkowe) nie dobiegł do końca – nie naliczamy od razu nowych opłat, nie ingerujemy w cykl opłatowy. Kolejne opłaty pojawią się zgodne z cyklem.
  • jeśli cykl opłatowy (za wystawienie, promowanie, opcje dodatkowe) dobiegł do końca – rozpoczniemy nowy wraz z ponownym startem oferty.     "

Wyjaśni mi to ktoś ? Proszę sprawdzić czy u was tak samo jest ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@z_pomorza Czy kontaktowałeś się z nami w tej sprawie mailowo? Nie odnalazłam takiego zgłoszenia. Jeśli tak, prosiłabym o podanie numeru sprawy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

z_pomorza
#8 Zapaleniec#

34752642

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@z_pomorza Dziękuję. Skierowałam już prośbę o zajęcie się Twoją sprawą. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości w oczekiwaniu na odpowiedź. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

z_pomorza
#8 Zapaleniec#

Dalej nie dostałem odpowiedź. Opłata została policzona za 5 dni a nie za 10 i nie ma wytłumaczenia ani poprawy.

oznacz moderatorów