anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznowiona oferta kończy się automatycznie.

kapeluszemes
#7 Wielbiciel#

Witam , 

Oferta wznowiona  kończy się automatycznie po kilku minutach . 

Najpierw otrzymuję maila ,że oferta została wznowiona a po kilku minutach kolejnego , że oferta zakończyła się -  sprzedana .  Na liście zamówień nie ma zamówienia .  Proszę o pomoc gdzie szukać rozwiązania

nr oferty 10731648750

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kapeluszemes To jest chyba jakiś błąd po stronie Allegro. Ktoś tu już pisał o podobnym problemie. Najszybciej wyjaśnisz to na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kapeluszemes Zapewne narusza regulamin, co konkretnie nie wiemy. Może zapytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Gdyby oferta "zapewne" naruszała regulamin, sprzedawca otrzymałby powiadomienie mailowe i nie pytałby na forum 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kapeluszemes a nie masz przypadkiem podpiętego zewnętrznego "sklepu" do allegro. Może tam nie masz na stanie to Ci automatycznie kończy na allegro.

oznacz moderatorów

kapeluszemes
#7 Wielbiciel#

nie   ta oferta działała  do wczoraj . Dzisiaj rano próbowałem ją wznowić i  zonk 🙂 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kapeluszemes nie otrzymujesz czaem informacji e-mail od allegro o usunięciu oferty ??

oznacz moderatorów

kapeluszemes
#7 Wielbiciel#

nie ,  o  zakończeniu  

oznacz moderatorów

kapeluszemes
#7 Wielbiciel#

Błąd po stronie Allegro.  Info  od Pani z czatu . Zlecone do technicznego . Dziękuję za  podpowiedzi . 

oznacz moderatorów

kapeluszemes
#7 Wielbiciel#

Problem rozwiązany . 

W piątek testowałem Sellingo i to  Api kończyło mi ofertę . usunięcie powiązania to najprostszy sposób na powrót do stanu poprzedniego .

oznacz moderatorów