anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
ahmedibnfahlan
#7 Wielbiciel#

Witam, została zablokowana mi sprzedaż za nie uregulowanie należności w wysokości 0 złotych.  

Żart???????? Poniżej zrzut : http://prntscr.com/s96x6f 

Żałosne .... długi weekend... 

oznacz moderatorów
99 ODPOWIEDZI 99
jagasz
#7 Wielbiciel#

Ok. Podobno jakaś awaria Allegro.

oznacz moderatorów
fhu-jang
#8 Zapaleniec#

Witam. Dzisiaj o godz. 14:45 na dwa konta allegro otrzymałem maila z informacją, że sprzedaż została zablokowana rzekomo za nieopłacenie faktury za marzec. Faktura oczywiście opłacona została, a w mailu informacja że do uregulowania pozostało 0,00 zł. Po zalogowaniu do Allegro w sekcji płatności na czerwono jest również komunikat o blokadzie sprzedaży ale faktycznie sprzedaż dalej jest prowadzona.

fhu-jang_1-1588338670696.png

Czy kogoś też to spotkało dzisiaj?

 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@fhu-jang 1. To awaria Allegro 2. Zanim utworzysz kolejny wątek - zobacz, że są już dwa takie wątki...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Owszem. Już jest kilka wątków. A będzie więcej, bo ludzie najpierw piszą, a potem czytają. O ile czytają. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
fhu-jang
#8 Zapaleniec#

Akurat przed napisaniem nie było żadnego wątku na ten temat, a że wysłałem go po kilku minutach to już o tym ktoś zdążył napisać.

oznacz moderatorów
Dariusz_1008
#1 Nowicjusz#

Mnie też zablokowali i każą płacić "zero". Allegro się sypie lub atak wirusa.

oznacz moderatorów
White_Dove_
#12 Orędownik#

Corona wszystko dopadnie ... internet też😱

oznacz moderatorów
AGD_PARTS
#7 Wielbiciel#

Mamy dokładnie to samo mamy 3 konta i wszystkie 3 zostały zablokowane a info o płatności 0 zł wszystkie faktury mamy opłacone ! 

Czy macie jakieś info od operatora Allegro ? 

oznacz moderatorów
euroobuwie
#1 Nowicjusz#

Tak,  wysylają maile o niezapłaconych fakturach które zostały opłacone, W mailu do zapłaty jest 0 zł , saldo na koncie się nie zgadza

oznacz moderatorów
HortaHelena
#7 Wielbiciel#

Dokładnie to samo! Konto nadal aktywne, komunikatu o blokadzie konta w sekcji rozliczenia z Allegro brak, jedynie wysłali maila z komunikatem o blokadzie i kwotą 0,00zł. Za takie kwiatki powinniśmy żądać rabatów prowizyjnych!

oznacz moderatorów
bek-sanit
#9 Pomysłodawca#

allegro blokada.png

oznacz moderatorów
bek-sanit
#9 Pomysłodawca#

Nasze kochane Allegro.

8 lat z Wami i nie przestajecie mnie zaskakiwać.

oznacz moderatorów
CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

mam to samo, teraz próbowałem coś zmienić w ofercie i jest info że się nie udało bo zalegam aż 0zł, normalnie złodziej jestem, dziękuję allegro

oznacz moderatorów
agrohandler2
#7 Wielbiciel#

też mam ten problem, banda złodziei

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Konto nie jest zawieszone, sprzedaż trwa. Za blokadę wystawiania nowych ofert wystąp o rekompensatę ze względu na straty. Nie poprzestań na przyjęciu przeprosin, gdybyś faktycznie nie płacił, Allegro nie pozwoliłoby Ci wystawiać po Twoich przeprosinach, tylko po wpłacie.

oznacz moderatorów
bek-sanit
#9 Pomysłodawca#

Znając allegro to nawet przeprosin nie będzie, a rekompensata to chyba może Nam się przyśnić ze strony Allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wchodzą wam na głowę, ponieważ tak tu piszecie i sobie na to pozwalacie. Przeproszą za błąd i niewywiązanie się z umowy albo będą prosili cierpliwość. Sami przeprosin sprzedawcy nie przyjmą i prośby o cierpliwość nie wysłuchają, tylko KASA się będzie liczyć.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@bek-sanit Już są przeprosiny - tylko 🙂

oznacz moderatorów
daily-torebki
#11 Animator#
Ponieważ nie otrzymaliśmy Twojej płatności, której termin minął 2020-04-14, zablokowaliśmy Ci sprzedaż na Allegro. Prosimy o bezzwłoczne uregulowanie rachunku. Po zaksięgowaniu wpłaty, sprzedaż zostanie automatycznie odblokowana.
do zapłaty masz:0,00 dotyczy opłat za 2020-03
 
 Zapłać rachunek teraz
oznacz moderatorów
daily-torebki
#11 Animator#

ale wznawiałam aukcje i wszystko działa

oznacz moderatorów