anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
mitius
#7 Wielbiciel#

Witam, moje konto zostało zablokowane głownie z powodu nie odpisywania na wiadomości klientów oraz zbyt późne odpisywanie w dyskusjach. Ilość zamówień w jednym momencie po prostu mnie przerosła i musiałam z czegoś zrezygnować, żeby chociaż w miarę się wyrabiać z wysyłką. Teraz nie mam możliwości wystawienia towaru a pozostały mi dwie aktywne aukcje. Skutek taki, że sprzedaż spadła praktycznie do zera. Zdaję sobie sprawę z tego, że przez to te statystyki procentowe w " jakości mojej sprzedaży" będą rosły bardzo wolno. Czy mogę zrobi coś więcej aby przyspieszyć odblokowanie konta?? oprócz szybkiego odpisywania na maile, dyskusje i terminowej wysyłki??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
konto zamknięte
Nie dotyczy

Ja bym radził zatrudnić kogoś znajomego do odpisywania na maile i dyskusje 🙂

oznacz moderatorów
mitius
#7 Wielbiciel#

pomyślę o tym w przyszłości jednak teraz czekam na odblokowanie konta. nie spodziewałam się takiej ilości w jednym momenciei tak to wyszło

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Pomyśl już teraz, bo założę się, że jak to zostanie rozwiązane, wtedy odblokują 🙂

oznacz moderatorów
w19c
#10 Popularyzator#

Skontaktuj się z allegro, tam zajmuje się tym dział bezpieczeństwa głównie który odblokuje ci konto na ich warunkach, zazwyczaj poproszą cie o kontakt z problematycznymi kupującymi i potwierdzenie wyjasnienia sprawy. Gdy to zrobisz to konto ci odblokują, no chyba że przez zaniedbanie twój % negatywnych ocen jest zbyt duzy wtedy zalecą ci utworzenie nowego konta za ich zgodą.  

'' i musiałam z czegoś zrezygnować'' 

xD

Po pierwsze to ustaw sobie autorespondera który będzie odpowiadał na standardowe wiadomości kupujących wtedy omijasz część wymogów, allegro dyskusje powinny byc twoim priorytetem, nawet gdy nie masz czasu to wejdz na dyskusje i napisz ze potrzebujesz chwili na zapoznanie się. Ważne by ta wiadomość dotarła w 24h od otwarcie dyskusji, nie musi byc odpowiedz rzeczowa i kończąca spór ale by było tam cokolwiek. 

Statystyki wracają do normy w dość szybkim tempie, odświeżanie ich następuje codziennie w okolicach (5-8) i zliczane są z ostatnich 30 dni, więc najpóźniej po 30 dniach wróci twój poziom ratio do normy (30 dni licząc od każdego zdarzenia)

oznacz moderatorów