anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto, brak możliwości odblokowania?

InterestBay
#8 Zapaleniec#

Witam,

 

Przez ostatnie kilka tygodni byłam w szpitalu i przez ten okres kilka osób zamówiło rzeczy u mnie których nie byłam w stanie wysłać. Zostały oczywiście otwarte dyskusje i pieniądze zwrócone kupującym z Ochrony Allegro.

 

Uregulowałam negatywne saldo na moim koncie i wysłałam zapytanie o odblokowanie konta. Dostałam wiadomość ze moja jakość jest nieakceptowalna/negatywna i musi być neutralna nim konto zostanie odblokowane.

 

Miałam kilka otwartych dyskusji. Poprosiłam kupujących o zamkniecie, wysłałam wyjaśnienie całej sytuacji. Wszystkie oprócz jednej zostały zamknięte ale punkty nadal są bardzo na minusie. 

 

Nie widzę rozwiązania z tej sytuacji. Opinie mam 98.2% a polecenia od kupujących w jakości sprzedaży 75%. Zadowolenie 3,889. Numery przesyłek uzupełnione w terminie itd... wszystko ma niskie punkty.

 

Jak mam poprawić ta jakość sprzedaży jak nie mogę sprzedawać żeby ja poprawić? Czy to oznacza ze konto nie zostanie nigdy odblokowane i koniec z sprzedażą na Allegro?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Poprawić nie jest łatwo i trochę czasu minie jak te minusy które dostałeś znikną samoczynnie bo allegro samo ci ich w trybie nagłym raczej nie odda .Regulamin nie jest łaskawy dla tych co wybierają się na urlop czy są zmuszeni zdrowotnie udać się do szpitala .Masz odpowiadać w czasie jaki jest ustalony ,nie ważne czy wypoczywasz czy nawet jak jesteś w śpiączce .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu nikt ci nie odblokuje, tylko dalsza korespondencja z działem bezpieczeństwa może pomóc: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@InterestBay 
Teraz czeka Cię 30-dni "kwarantanny" (o ile w tym czasie nie złapiesz żadnych negatywnych opinii czy opóźnień)

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@InterestBay Przed następnym pobytem (jeżeli planowany) w szpitalu to zakończ wszytkie aukcje, żeby uniknąć takich sytuacji. Potem w ciągu 60 dni można je bez problemu wznowić. A w razie wypadku losowego > wyłądowałem w szpitalu nagle > zadzwoniłem do córki > kazałem jechać do siebie i zamknąć wszystkie aukcje > spokój

oznacz moderatorów