anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto firmowe

BRILANTO
#7 Wielbiciel#

Witam, moje konto firmowe zostało zablokowane. Prawdopodobnie spowodował to zakup u mnie od któregoś z moich członków rodziny, przez co konta zostały uznane za powiązane. Korzystam ze zwolnienia z kasy fiskalnej, płatności za wszystkie transakcje muszą się odbywać drogą elektroniczną, więc najłatwiej było im kupić bezpośrednio przez allegro, żeby wszystko było legalnie. Napisałem wiadomość z prośbą o kontakt, ale nikt się nie odzywa. Jaki jest czas oczekiwania na taką odpowiedź?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@BRILANTO mogli Ci zrobić przelew 😄 to nie jest żadne tłumaczenie, znasz regulamin i go złamałeś 😞  Czekaj czasem po 3 dniach odpisują, jeśli to któreś złamanie regulaminu to nie licz na szybki odblokowanie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BRILANTO
#7 Wielbiciel#

To moje pierwsze wykroczenie odkąd korzystam z Allegro. Czy jest szansa odzyskać konto?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BRILANTO Dział Bezpieczeństwa o tym zdecyduje, dlatego poczekaj proszę na odpowiedź. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BRILANTO Cześć. 🙂 Dobrze, że piszesz. W tym przypadku problemem są nie tylko zakupy z kont powiązanych, ale rozpoczynane z nich dyskusje i wystawianie ocen. Nie jest to pierwszorazowa sytuacja, dlatego musimy wyjaśnić tę sprawę. Dział Bezpieczeństwa zapozna się z wiadomością od Ciebie. Odpowiedzi są udzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń, dlatego proszę Cię o chwilę cierpliwości. Mam również prośbę, żebyś nie dublował zgłoszeń, ponieważ tylko wydłuży to czas oczekiwania na odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BRILANTO
#7 Wielbiciel#

Co mogę zrobić, żeby jakoś to wyjaśnić? Nigdy wcześniej nie miałem problemów z regulaminem, a Allegro jest obecnie dla mnie głównym źródłem utrzymania.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trzeba uważać na takie rzeczy, a nikt tu Ci nie odblokuje tylko dzial bezpieczeństwa, musisz  z nimi wyjaśnić.

oznacz moderatorów