anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto za zaległe opłaty .

Robpacz1994
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie mam pytanko w sprawie zablokowanego konta. Problem polega na tym iż przez długi czas nie używałem allegro bo straciłem telefon,i całkowicie zapomniałem że trza opłaty uregulować.... potrzebuje zrobić zakupy bliskim na święta ale nie mam takiej możliwości.. Wczoraj blikiem zapłaciłem całe 42zł.  Czy jest możliwość odblokowania konta w trybie natychmiastowym?? Iż doczytałem się w regulaminie Allegro, jeżeli ureguluje zadłużenia to automatycznie odblokujecie mi konto... I do teraz brak reakcji

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Robpacz1994 Widzę, że prowadzisz korespondencję mailową w tej sprawie. Załącz w kolejnej wiadomości potwierdzenie wykonania przelewu. To powinno przyspieszyć rozwiązanie problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Robpacz1994
#8 Zapaleniec#

Jak na razie to ja do was pisze bez odpowiedzi... A druga sprawa płaciłem blikiem nie mam potwierdzenia...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Robpacz1994 Napisałeś do nas wczoraj i otrzymałeś odpowiedź. Na wiadomość wysłaną dzisiaj również odpowiemy. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Robpacz1994
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za informację. 

oznacz moderatorów

Robpacz1994
#8 Zapaleniec#

A te wiadomości to na e-mail czy allegro przyjdą  ..  bo ja już cały głupi z tego jestem A czasu na zakupy coraz mniej:(

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Robpacz1994 Dziś o godz. 13:25 otrzymałeś od nas wiadomość w tej sprawie, dlatego sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Robpacz1994
#8 Zapaleniec#

Zwracam honor bo być może i te wiadomości doszły.  Dopiero niedawno zobaczyłem że ten e-mail jest Stary i nie znam do  niego hasła.  Ale mam potwierdzenie transakcji. Gdzie mam to wysłać? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Robpacz1994 potwierdzenie przelewu za wypłaconą rekompensatę (szczegóły w sprawie nr. 19738167) prześlij proszę w korespondecji e-mail o numerze 19738167. Tam otrzymałeś odpowiedź na Twoją wiadomość e-mail, więc powinieneś mieć dostęp do skrzynki e-mail.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

My nie możemy, ale może pomogą: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów