anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto ze względu na duży obrót

MagazynOkazji123
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Moje konto na allegro zostało zablokowane ze względu na duży obrót jako nowy sprzedający, oczywiście wszystko co potrzebne do weryfikacji przesłałem i nie przeszedłem jej pomyślnie. Poprosiłem o uzasadnienie tej decyzji i jej nie otrzymałem. Na moim koncie allegro doszło do realizacji lekko ponad 100 zamówień, otrzymałem 20 pozytywnych opinii, wszystkie rachunki są opłacone a dyskusje zakończone. W tym wypadku pytam się czemu moje konto nie zostało odblokowane. Tym co można mi zarzucić, to anulowanie kilku najnowszych zamówień (oprócz jednego, ponieważ klientowi bardzo zależało na czasie). Oczywiście było to spowodowane blokadą wypłaty środków. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszystko musisz wyjaśnić z działem bezpieczeństwa Allegro ,oni blokują i tylko oni mogą zdjąć blokadę . 

oznacz moderatorów

MagazynOkazji123
#7 Wielbiciel#

Staram się, ale oni nie chcą nawet podać przyczyny odrzucenia weryfikacji

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Powód blokady muszą podać ,domagają się wyjaśnienia. Tak samo powinni podać co masz zrobić aby przejść pozytywnie weryfikację . Może być tak że mają jakieś powody aby zrobić Ci blokadę na stałe ale za co powinni dać to na piśmie. 

oznacz moderatorów

MagazynOkazji123
#7 Wielbiciel#

Dostałem taką odpowiedź w mailu,

Dzień dobry,

Dziękuję za przesłane zdjęcia. Usunęliśmy je już z naszej bazy. Proszę to samo uczynić na swojej poczcie i urządzeniu.

Przykro mi, ale weryfikacja nie przebiegła pomyślnie. Odwieszenie konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji. Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na ponowną rejestrację w Serwisie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MagazynOkazji123 spytaj się kto im dał uprawnienia sądownicze ? chyba że nie wszystko nam piszesz ? A co było powodem blokady środków, ile masz dyskusji itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ciekawe, czy chińskie konta też tak weryfikują 🤣

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mozen-eu
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Jaki finał tej historii ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odblokują już mu.

oznacz moderatorów