anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

trakensystem
#2 Obserwator#

Czy wszyscy macie taki utrudniony kontakt z tym chorym serwisem? Obecne konto mam od ponad 2 lat z którego dokonałem niejednego zakupu, a jak zmieniłem je na firmowe i zaczęła się sprzedaż to nagle się dopatrzyli, że kiedyś dawno temu miałem jakieś konto które zostało zablokowane więc i te mi zablokowali.

Co prawda odpisali ale stwierdzili, że muszą wyjaśnić powód zawieszenia. Czy oni są normalni? Skoro zawieszają konto to chyba muszą mieć jakiś powód i nie robią sobie tego od tak. Poprosiłem o usunięcie poprzedniego konta i pozostawienie obecnego jako jedyne aktywne i właśnie w tym momencie kontakt z tym serwisem się urwał jak kamień w wodę. Przez ich chorą politykę blokowania kont z niewiadomych przyczyn bujam się teraz z towarem za kilkanaście tysięcy złotych ponieważ nie mam aż takiej siły zbywczej by sprzedać to poza tym chorym serwisem.

ODBLOKUJCIE WKOŃCU MOJE KONTO! 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mwmonety
#21 Demiurg#

z jakiego powodu ci zablokowali ,może miałeś nieuregulowane płatności na poprzednim koncie?

oznacz moderatorów

trakensystem
#2 Obserwator#

Do tamtego nie pamiętam nawet danych. Jak coś piszą to mogliby np. napisać coś typu ureguluj rachunek z takiego konta i tyle

oznacz moderatorów