anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zablokowane konto

pszemko74
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

witam

te allegro jest nieroformowalne ,współpracuje z hurtowniami w modelu dropshipingu , w ostatnim tygodniu wystawiłem na dwóch kontach firmowych ponad 5000 aukcji po dwóch dniach nagle dział bezpieczeństwa zablokował konta bez podania konkretnej przyczyny,wczoraj przedstawiłem działu bezpieczeństwa wymagane dokumenty tj zdjęcie na tle towarów  wraz z dowodem osobistym( co prawda nie moim ale właścicielem portalu handlowego który udostępnia mi cześć produktów wystawianych na aukcjach ,nie będę jechał bez sensu na drugi koniec polski żeby zrobić sobie zdjęcie z d.o .na tle towarów) oraz screenu z panelu zakupowego hurtowni (czesci) .dzisiaj odpisało mi duże ryzyko i blokuje mi na stale ,no [edycja] ,co byście poradzili.jak nie zmienią zdania to będę zadał żeby powyzszych dokumentów zadali od każdej firmy która wystawia na allegro,bo firm działających w modelu droopshipingu na allegro jest w tej chwili ok 30 %

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pszemko74, widzę, że w korespondencji nr 25278135 udzieliliśmy Ci wszystkich informacji na ten temat. Zachęcam Cię do jej kontynuowania.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

często tu krytykuję allegro

ale tu muszę przyznać im rację

twój model biznesowy przypomina sprzedaż na tzw słupy

bardzo dużo podobnych przypadków okazywało się oszustwami

stąd reakcja działu bezpieczeństwa allegro

 

pokaż allegro odpowiednie umowy, faktury dokumentujące nabycie przez twoją firmę towaru

to powinni odblokować sprzedaż

jeżeli obce firmy wystawiają dokumenty sprzedaży konsumentom to wiedz, że takie działanie w myśl ustawy konsumenckiej jest nielegalne

 

 

oznacz moderatorów

pszemko74
#8 Zapaleniec#

witam

 o czym ty piszesz jakie słupy,masz konto w portalu zakupowym danej hurtowni dostajesz link z produktami i wystawiasz ,nie wiem czy wiesz ze umowa z dana hurtownia stanowi tajemnice przedsiębiorstwa i masz zakaz udostępniania innym podmiotom.porostu allegro jest monopolista na rynku  i myśli ze może z nami robić co chce,ale jest w błędzie bo coraz więcej ludzi ucieka na **piiip** i **piiip** tam maja przynajmniej inne podejście do sprzedawcy

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

Przemko muszisz wiedzieć ze będziesz wtedy nastepną konkurencją bo najwiekszym dropshperem pośrednikiem  jest tutaj sam portal-wiec cie blokują;))

oznacz moderatorów