anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

pitakur
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie moje konto zostało zablokowane i dostałem wiadomość bym wyjaśnił sprawę z konta paula2663 które należy do mojej żony i już raz miałem taką sytuację i wtedy żona wysyłała zdjęcia dowodu i zdjęcie przedmiotu i konta zostały odblokowane bez podania przyczy zablokowania. Dziś pierwszy raz od tego czasu wystawiłem przedmiot na swoim koncie i znów moje konto zostało zablokowane i email bym znów wyjaśnił sprawę z konta żony o co tu chodzi bo już mam dość tego serwisu.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

br.
#21 Demiurg#

Wydaje mi się że przynajmniej dwa konta jednocześnie obsługujesz i mylą ci się te konta.

Przypomnij sobie przysłowie o kilku srokach trzymanych za ogon...

Pamiętaj że ty nie możesz pisać z konta zony, tylko zawsze ze swojego, to podpucha.

oznacz moderatorów

pitakur
#7 Wielbiciel#

Nie rozumie naprawdę o co ci chodzi wyjaśnij mi. Ja mam konto swoje a żona swoje kiedyś miałem taką sytuację że żona wystawiła przedmiot na swoim koncie a nie miała jeszcze aktywnego bo czekała na aktywację więc wystawiłem przedmiot na swoim koncie i zablokowali oba konta. Pisałem do allegro dlaczego zablokowali moje konto i otrzymałem wiadomość by wyjaśnić sprawę odnośnie konta żony. Żona miała wysłać zdjęcie dowodu oraz zdjęcie przedmiotu oraz pisała dlaczego zostało zablokowane moje konto. Konta zostały odblokowane bez wyjaśnienia przyczyny. Dziś wystawiłem przedmiot na swoim koncie pierwszy raz od tej sytuacji a minęło już z 2 miesiące i znów zablokowali mi konto i informacja bym wyjaśnił sprawę z konta mojej żony. Więc już nie wiem o co tu chodzi co mam wysłać lub żona akt zawarcia małżeństwa czy co i dlaczego moje konto zostało zablokowane. Proszę o odpowiedź jeżeli ktoś może pomóc.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Tu na forum niestety nikt Ci w niczym nie pomoże. Jedynie rozmowa z działem bezpieczeństwa. 
Niech się małżonka zaloguje na swoje konto i sprawdzi rozliczenia czy nie ma żadnych zaległości wobec Allegro itp. 

oznacz moderatorów

pitakur
#7 Wielbiciel#

Ale co ja mam do zaległości żony myślałem że jej też zablokowali jak ostatnio ale wchodziła na swoje konto i może normalnie wystawiać więc chyba oki zresztą już poszła spać i nie będę jej budzić a ja próbowałem przez whatsupa się kontaktować ale oczywiście zero odpowiedzi oraz przez maila ale na odpowiedź pewnie tak jak kiedyś będzie trzeba czekać nie wiadomo ile.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

To, że Allegro lubi blokować powiązane ze sobą konta (np małżonków) jeśli na jakimś są nierozwiązane sprawy. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Blokadę konta możesz wyjaśnić tylko z Allegro, tutaj nikt ci nie pomoże.

Natomiast widzę ciągłą niekonsekwencję, żona wyjasnia  dlaczego zostało zablokowane twoje konto a ty wzajemnie  usiłujesz wytłumaczyć konto żony.  NIe jest dopuszczalne takie powiązanie kont,  chodzi o płatności i odpowiedzialność za transakcje, kazde ma swoje konto i nie powinno się tego mieszać.

Oczywiście można obydwa  konta zmienić na konta wspólne, ale powinniście  najpierw  wystąpić do Allegro z takim wnioskiem. Dopóki konta sa osobne powinno sie przestrzegać tej osobności.

oznacz moderatorów

pitakur
#7 Wielbiciel#

Ja nic nie próbuje wyjaśnić konta żony to allegro pisze do mnie na mój email który jest przypisany do mojego konta bym wyjaśnił do cholery niby moje poprzednie konto bym skontaktował się z konta paula2663 które nie należy do mnie tylko do żony. Może to jakiś błąd w systemie od ostatniej blokady

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Więc odpisz uprzejmie że to jest konto żony i że poprosisz jutro żonę żeby się skontaktowała w sprawie konta paula2663.   Tylko tyle.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wspólny adres, czy jakieś jeszcze dane ? oni tak często robią a nawet blokowali firmom które przejęło pomieszczenia po innych i nie miały nic ze sobą wspólnego. Takiej sprawy na forum nie da się wyjaśnić, tylko dział bezpieki.🙁

oznacz moderatorów

pitakur
#7 Wielbiciel#

Dzięki wszystkim za odpowiedź więc w takim razie pozostaje dział bezpieki jak to nazywacie. Ale sprawa już mnie irytuję bo naprawdę nie mam sobie nic do zarzucenia a oni cały czas wydziwiaja. Pozdrawiam wszystkich i dzięki jeszcze raz.

oznacz moderatorów