anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane wypłaty payu

KamilRoblox19
#7 Wielbiciel#

Witam na moim koncie zostaly zablokowane wyplaty payu chociaz juz kiedys je weryfikowalem i nie mam pojecia co moge zrobić zeby je odblokować. Na maila dostalem wiadomosc oznaczoną ikonką niebezpieczną gdzie niby payu pisze zebym przeslal im tutaj w wiadmosci dowody osobiste. Czekam na odpowiedz pozdrawiam @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

KamilRoblox19
#7 Wielbiciel#

wyslalem wlasnie dokumenty i 1,01zł tez wyslalem teraz trzeba poczekac, ale nie wiem czy to jest rozwiazanie problemu

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że trzeba poczekać, nawet kilka dni.

oznacz moderatorów

KamilRoblox19
#7 Wielbiciel#

Witam od kilku dni mam zawieszone konto chodz wszystkie spory na allegro sa rozwiazane oprocz jednego ktory jest zakonczony ale kupujacy nie chce tego potwierdzic a dostał juz zwrot pieniedzy. Dodatkowo od kilku dni po skontaktowaniu nie otrzymuje zadnych wiadomosci od waszego serwisu...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KamilRoblox19 Jeśli zgodnie z wiadomością z 7 września zamieściłeś w dyskusjach potwierdzenia nadania przesyłek lub zwrotu środków, proszę Cię o cierpliwość. Otrzymasz odpowiedź mailową w sprawie blokadyn najszybciej jak to będzie możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KamilRoblox19
#7 Wielbiciel#

na Nie dostalem wiadomosci na maila. Wy zadna moja wiadomosc wyslana nie odpowiadacie wiec nie wiem o co chodzi..

oznacz moderatorów

KamilRoblox19
#7 Wielbiciel#

dyskusja jest rozwiazana. Kontaktuje sie z allegro od 15 dni i dalej nic. Wyslalem pelno mailow nawet nie dostaje odpowiedzi a jesli juz ktos cos napisze to informacje o tym ze sprawa zostala przekazana do dzialu. Jednak dział od 8 dni nie daje odpowiedzi prosze mi w tym pomoc bo ewidentnie jest cos nie tak i juz zostalo tylko 14 dni do calkowitego zablokowania konta

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KamilRoblox19 ograniczenia zostały zdjęte, Twoje konto już nie jest zablokowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów