anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane wypłaty

haniku
#9 Pomysłodawca#

11 listopada Allegro zablokowało wypłaty z konta firmowego. 11 listopada konto zostało zweryfikowane dwoma przelewami oraz zostało przesłane ksero dowodu osobistego. DO dnia dzisiejszego-  11 DNI - środki i wypłaty nie zostały odblokowane. Ja rozumiem, że lokaty oprocentowane na 8% ale dlaczego allegro używa do tego MOICH PIENIĘDZY. ILE do Q*WY nędzy może trwać weryfikowania TYCH SAMYCH DANYCH niezmiennych od 13 lat istnienia firmy? Bez miany konta, daty wypłat i właściciela firmy?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@haniku widzę, że kontaktowałaś się z nami w tej sprawie również e-mailowo i tak jak poinformowaliśmy w sprawie nr 28093743, wypłaty są już aktywne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

haniku
#9 Pomysłodawca#

Pani Moniko, 5 dni temu minęło 20 lat mojej współpracy z allegro.pl. Świetny prezent otrzymałam od allegro na tą cudowna okrągła rocznicę: brak środków na firmowym koncie i niezapłacony ZUS w terminie. Poważnie rozważam natychmiastowe zakończenie współpracy. Pytanie retoryczne: kiedy otrzymałabym własne pieniądze gdyby nie dwudniowy dosłownie atak na allegro, by zmusiło operatora do odblokowania środków? Ale na początek pokażę serwisowi jak to jest czekać na środki z faktur za prowizję od sprzedaży (regulowanych do tej pory, przez ostatnie 3 lata w dniu otrzymania faktury).

oznacz moderatorów