anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona Paczka Allegro One Box

goldenkeg
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, proszę o pomoc. Kupujący zgłosił, że po otwarciu paczkomat allegro one box nie było paczki w środku.

NR PRZESYŁKI :
Allegro One Box

A000FXAE62

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@goldenkeg Tobie zgłosił a czemu nie w automacie, dla Ciebie paczka jest odebrana 🙂 

Sprzedałeś jako firma czy osoba prywatna ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

goldenkeg
#10 Popularyzator#

Tzn właściwie to osoba zgłosiła to w systemie. Ja dowiedziałem się, ponieważ akurat zobaczyłem komunikat na mailu.  Ja nic nie zgłaszałem, natomiast sprawa nie została wyjaśniona. Nie wiem co dalej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@goldenkeg to dobrze że zostało zgłoszone przy odbiorze a napisz jeszcze czy sprzedałeś jako firma czy osoba prywatna ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

goldenkeg
#10 Popularyzator#

Jako Firma

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@goldenkeg Powinien także zgłosić na infolinie albo w uwagach do przesili ale to nie oznacza że dla Ciebie nic z tego nie wynika, zgłosił w chwili odbioru a nie po czasie, prawda! Kilka dni temu był tu wpis że kurierowi otwarły się dwie skrytki a kupujący dostał kod do tej która była pusta.

@Allegro_One 

oznacz moderatorów

goldenkeg
#10 Popularyzator#

Właściwie to osoba zgłosiła to w systemie. Ja dowiedziałem się, ponieważ akurat zobaczyłem komunikat na mailu.  Ja nic nie zgłaszałem, natomiast sprawa nie została wyjaśniona. Nie wiem co dalej.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@goldenkeg Skontaktujemy się w tej sprawie z klientem mejlowo 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

goldenkeg
#10 Popularyzator#

Dziękuje ❤️ 
Bez takich moderatorów allegro gadane nie istnieje.

oznacz moderatorów

goldenkeg
#10 Popularyzator#



Dzień dobry, czy są jakieś wieści o zaginionej paczce?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@goldenkeg W sprawie tej paczki napisaliśmy do Ciebie mejla (korespondencja 40650880). 
Losy paczki wyjaśniamy z partnerem logistycznym i kiedy tylko uzyskamy więcej informacji w tej sprawie, to wrócimy z wiadomością mejlową. W międzyczasie złóż reklamację w sprawie zaginionej przesyłki w formularzu: https://allegro.pl/pomoc/last-mile/zloz-reklamacje

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów