anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup za 8,99zł i darmowa przesyłka smart?

krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Dziś jeden z klientów dokonał zakupu przedmiotu za 8,99zł i okazało się, że klient ma darmową przesyłkę z Allegro Smart do paczkomatu. Jak to możliwe?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@krzyszu18 Allegro wytypowało grupę uzytkowników do testów którzy mają promocyjny Smart od 1PLN. Trafiłeś na takiego szczęśliwca.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Wszystko się zgadza  ,jest to promocja allegro dla 10 000 wybrańców smart przy zakupach OWP od 1zl i kurier od 40zł . Dobrze że wybral paczkomat bo do kuerierki musiałbyś dopłacić 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krzyszu18 Promocja dla wybrano klientów Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wujek pełen dwójek 😛

Patryk0701_0-1595658059357.png

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@krzyszu18 Jest to możliwe wtedy, gdy nie czyta się aktualności.

PS Sam ich nie czytam (zbyt często)😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

O ile rozumiałem klientów, że wybierali Smart, to za cholerę nie rozumiem sprzedawców udostępniających taką opcję. Przecież każdy z Was do tego dopłaca, dodatkowo nie możecie doliczyć do tego kosztów i czasu pakowania. To jest chore. Teraz i Wy i kupujący muszą ponieść te koszty.

 

oznacz moderatorów

ladygaga1963
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaję ciuchy używane. Cena 8-12zł. Kupowanie jednej rzeczy i dobieranie do 40zł, następnie zwrot trzech niepotrzebnych to plaga. Zwrot prowizji, ponowne wystawienie, zajmuje czas, a tego mi brak. Wywaliłem SMART-a na zbity pysk. Mam wysokie przebicie, więc dałem wysyłkę gratis od 100zł, czyli jak przy Smart Kurier. Ale zwrot pokrywa kupujący. Sprzedaż spadła o 10-20%, ale są to przemyślane zakupy.

oznacz moderatorów