anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakupiony sprzęt na allegro jest podróbką zostałam oszukana , jakie są teraz moje prawa ?

mr-tomasz
#1 Nowicjusz#

Witam zakupiłam na waszych aukcjach roborock  sprzęt jak było w opisie oferty miał być oryginalny posiadający gwarancje normalny sklep zarejestrowany w PL . Wysyłka towaru również miała być  PL nie wiem skąd dotarł do mnie sprzęt ale podczas zakupu nie było w nim rachunku . Napisałam ze nie dostałam rachunku do zakupu a sprzedawca  przysłał mi fv z Hong kong i to z polskim Nip jest ona dostępna w sporze . Gdy odkurzacz przestał działać zadzwoniłam na infolinie do roborock i okazało się ze nie ma takiego sprzętu zarejestrowanego w bazie i nie posiada on gwarancji.  odszukałam aukcje na której zakupiłam sprzęt sprzedający nie jest aktywny od dłuższego czasu na maile nie odpowiada . Kupując na allegro miałam pewność ze to bezpieczna platforma i na pewno nie zostanę oszukana , i oferowane sprzęty są oryginalne ! Odkurzacz został zakupiony jeszcze przez raty allegro , i kosztował 2600 zł . W jaki sposób jestem chroniona korzystając w Allegro i czy jest szansa na odzyskanie nie małej kasy za zakup 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mr-tomasz Otwórz dyskusję ze sprzedającym > tam masz w razie czego pomoc Allegro > jak się sprzedawca nie odezwie to po 14 dniach oznacz jako nierozwiązaną > dostaniesz możliwość złożenia wniosku do AP > https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów