anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka InPost.

MAMY ROZWIĄZANIE!
KDM100pl
#10 Popularyzator#

Witam

Mam tylko trzy wysyłki dla InPost, ale z mojego sklepu internetowego około 10 wysyłek tym przewoźnikiem.

Jeśli zamówię dla tych trzech paczek kuriera (mimo, że brakuje ilości do bezpłatnego podjazdu), doliczą się one do podjazdu dla ilości ze sklepu internetowego ?

Pozdrawiam KDM100.pl

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @KDM100pl,

nasz Regulamin świadczenia Usług odbioru przesyłek przez kuriera InPost w ramach Allegro Smart! w paragrafie 3. Odpłatność za Usługę odbioru w punkcie 5. informuje, że:

"Usługa odbioru jest wolna od opłat, jeżeli Sprzedawca jednorazowo zleci InPost odbiór 5 (pięciu) i więcej Przesyłek, przy czym do wyżej wskazanej sumy przesyłek zalicza się, oprócz Przesyłek przekazywanych w ramach Usługi odbioru, także przesyłki nadawane przez Sprzedającego jako nadawcę w ramach oferowanych przez InPost usług „Allegro Kurier InPost” (na Regulaminu świadczenia usługi „Allegro Kurier InPost” przez InPost Sp. z o.o.), „Allegro Paczkomat 24/7 InPost” (na podstawie Regulaminu świadczenia usługi „Allegro Paczkomat InPost” świadczonej przez InPost Sp. z o.o.), usług kurierskich i przewozowych (na podstawie Regulaminu świadczenia usług pocztowych i przewozowych przez InPost Sp. z o.o.) oraz usługi „Paczkomaty 24/7” , (na podstawie Regulaminu świadczenia usługi „Paczkomat 24/7” przez InPost Sp. z o.o.). Postanowienia niniejszego ustępu stosuje się wyłącznie w przypadku nadania lub przekazania przesyłek poprzez kuriera z miejsca uprzednio zadeklarowanego do odbiorów przez Sprzedającego (Użytkownika, Nadawcę) w MP.".

Dlatego jeśli przez "sklep internetowy" rozumieją Państwo sprzedaż na Allegro to tak - można zsumować przesyłki do wspólnego zlecenia na podjazd kuriera.

oznacz moderatorów
KDM100pl
#10 Popularyzator#

Właśnie nie, nie zrozumieliśmy się.

Z Allegro mam 3 paczki a ze sklepu internetowego (czyt. osobnego) więcej. Stąd moje pytanie: czy te allegrowe paczki będą wolne z opłaty jeśli Kurier podjedzie po większą ilość paczek sklepu zewnętrznego i przy okazji zabierze trzy z Allegro ?

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

To ja Ci odpowiem, jako praktyk bo Inpost to tylko "kopiuj - wklej" odpowiada.

Zlecaj odbiór ze sklepu internetowego, a te z Allegro dołóż po prostu. Powiedz o tym kurierowi - że jest więcej, bo mój np. liczy paczki.

Poza tym nigdy mi nie doliczyli za podjazd gdy zebrałam 5 paczek z czego powiedzmy 2 z Allegro, 1 z EErli, 3 z zewnętrznego brokera na kuriera Inpost. Zlecenie zawsze robię przez Manager Paczek Inpost

oznacz moderatorów