anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zalegałem z rachunkiem i zablokowali mi konto.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:63874680
#8 Zapaleniec#

Zalegałem z rachunkiem i zablokowali mi konto. Wczoraj uregulowałem zaległość i nadal nie mogę sprzedawać na allegro. Co robić ? 

Możliwość sprzedaży została zablokowana

Twoje konto ma zablokowaną możliwość sprzedaży. Powody blokady zostały podane w mailu z informacją od Allegro.

WRÓC DO STRONY GŁÓWNEJ

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Zapłaciłeś wszystko? Wyzerowałeś saldo? Pisz do Allegro i pytaj, kiedy Ci odblokują konto; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63874680 Czy mógłbyś pokazać mi zrzut z tym komunikatem? Twoje konto nie jest zablokowane, a płatność za należność już do nas wpłynęła. Saldo swojego konta możesz sprawdzić w każdej chwili w zakładce Rozliczenia z Allegro.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:63874680
#8 Zapaleniec#
 

Zrzut ekranu (4).pngZrzut ekranu (5).png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63874680 Dziękuję, wyjaśnię tę sytuację i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko czegoś się dowiem w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63874680 Nie znaleźliśmy żadnych błędów po naszej stronie, dlatego spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną lub w trybie incoginito. Możesz też sprawdzić, czy ten problem występuje również na innej przeglądarce i daj proszę znać, czy któraś z tych opcji pomogła.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:63874680
#8 Zapaleniec#

Zadziałało w trybie incognito. Dziękuję bardzo za pomoc.

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Możesz też na tej stronie gdzie jeszcze masz blokadę kliknąć CTRL+F5, powinno odświeżyć zawartość strony.

oznacz moderatorów