anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienie nie kwalifikujące się do wysyłki smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
Collabo
#7 Wielbiciel#

Hej,

Otrzymaliśmy zamówienie które nie przekracza kwoty do wysyłki Smart, została doliczona opłata za dostawę. Nie mogę nadać paczki przez allegro jak zawsze z opcją Smart, rozumiem że w tej sytuacji mam sama nadać na stronie przewoźnika i opłacić paczkę? Rozumiem też że na paragonie ma się znaleźć pozycja dostawy?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Collabo 

Nie, źle rozumiesz. SMART nigdy nie był i nie będzie formą dostawy tylko metodą płatności za dostawę. Nawet nie mam jak Ci napisać co dalej bo nie wiem jaki rodzaj dostawy kupujący wybrał.

oznacz moderatorów
Collabo
#7 Wielbiciel#

Tak Smart to metoda i mieliśmy same zamówienia ze Smart i poprostu etykietę pobieraliśmy z Allegro. W tej sytuacji klient zamówił na 24 zł, wybrał paczkomaty i zapłacił nam za dostawę- 10 zł. Na Allegro nie mogę wygenerować etykiety tak jak zawsze, więc czy mamy sami na stronie Inpostu nadać paczkę i ją opłacić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A jak wysyłacie  z WZA czy MP?

oznacz moderatorów
Collabo
#7 Wielbiciel#

WZA

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Collabo 

Jeżeli rozmawiamy o usłudze Allegro Paczkomaty InPost to nie sami nadać tylko z menadżera InPostu. Wtedy zapłacisz cenę za przesyłkę ustaloną pomiędzy Allegro a InPost czyli 10.95 zł

Jakby iśc samemu do InPostu to za gabaryt A naliczą pewnie powyżej 15 zł. Tutaj przesyłam Ci link do pełnej obsługi tej metody. Przeczytaj to całe i będzie git.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-paczkomaty-inpost-informacje-dla-sprzedajacych-dyBd14MX...

oznacz moderatorów
Collabo
#7 Wielbiciel#

Dziękuje bardzo za pomoc!

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Collabo  Powodzenia

oznacz moderatorów